Wiadomości

Zamknij

Magiczne zakończenie ferii w Żychlińskim Domu Kultury

19:25, 14.02.2015
W piątek w Żychlińskim Domu Kultury odbyło się zakończenie ferii zimowych zorganizowanych dla dzieci z Żychlina i okolic. Z tej okazji do uczestników zajęć przyjechał iluzjonista Łukasz Podymski z występem „Edukacyjny teatr magii”.

Pokaz spotkał się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem wśród najmłodszych. Na koniec czekała na wszystkich przepyszna niespodzianka w postaci pizzy. Wszystkim dzieciom biorącym udział w zajęciach w domu kultury serdecznie dziękujemy i zapraszamy na wakacje z kulturą w lipcu.

W dzień poprzedzający zakończenie ferii odbyła się wycieczka do Płocka. Dzieci obejrzały bajkę pt. „Pingwiny z Madagaskaru”oraz zwiedziły ZOO. W drodze powrotnej zjadły posiłek w restauracji McDonald's.

- Serdeczne podziękowania kierujemy do osób, które pomogły nam w organizacji poszczególnych zajęć - dziękują instruktorzy ŻDK.

źródło: ŻDK

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

CieślickaJ: MścisławCieślickaJ: Mścisław

1 0

Dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Żychlińskiego Domu Kultury za wspaniale dwa tygodnie.

22:53, 14.02.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%