Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Data dodania: 2020-05-20 13:15:43ID: 7140

691Pokaż numersekretariat@zorina.pl

"Zorina" sp. z o.o. w Kutnie branża spożywcza przetwarzanie mleka
poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Kutno ul. Toruńska 22

Opis stanowiska:
? Odpowiedzialność i nadzór za stan techniczny utrzymania linii i urządzeń produkcyjnych
? Utrzymanie i nadzór sprawnego i ciągłego procesu produkcyjnego
? Nadzór i koordynacja nad bieżącą konserwacją sprzętu i jego napraw.
? Zarządzanie zespołem ludzi do.
? Kontrola i weryfikacja wydajności pracy podległych pracowników.
? Odpowiedzialność za zakup i stan części zamiennych
? Współpraca z kierownikiem produkcji i innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji.
? Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi.
? Zapewnienie przestrzegania zasad BHP i kodeksu pracy
? Nienormowany czas pracy. Doświadczenie minimum jedno-roczne w zakresie utrzymania ruchu
? Biegłości w posługiwaniu się dokumentacją techniczną

Wymagania:
? Wykształcenie techniczne średnie , specjalność mechatronika, automatyka technologia produkcji, mile widziane wyższe
? Odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność i samodzielność
? Umiejętność zarządzania ludźmi.
? Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

? Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
? Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
? Możliwość rozwoju zawodowego,
? Możliwość pracy z najnowszymi technologiami,
? Ubezpieczenie na życie,
? Bogaty pakiet socjalny tj. dofinansowania do wczasów dla całej rodziny, dofinansowanie do kolonii/obozów dla dzieci, paczki dla dzieci, pomoc w przypadku zdarzenia losowego, pożyczki zakładowe.