Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kierownik Działu Energetycznego

Data dodania: 2020-05-18 13:46:06ID: 7117

691Pokaż numersekretariat@zorina.pl

Zorina Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU ENERGETYCZNEGO

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny Zorina Sp. z o.o. w Kutnie
praca w firmie produkcyjnej z branży spożywczej - przetwórstwo mleka
Obowiązki:
? nadzór nad eksploatacją kotłowni, maszynowni chłodniczej oraz sprężarkowni powietrza
? nadzór nad eksploatacją podczyszczalni ścieków i nadzór nad gospodarką wodno-ściekową
? zarządzanie gospodarką komunalną zakładu produkcyjnego
? monitoring i przetwarzanie informacji z zakresu ochrony środowiska
? kierowanie zespołem podległych pracowników
? raportowanie pracy
Wymagania:
? wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne
? mile widziane doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku pracy
? umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność
? komunikatywność, terminowość i dokładność
? obsługa komputera ze znajomością podstaw pakietu Office i Excel
? prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
? umowę o pracę od pierwszego dnia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
? pracę od poniedziałku do piątku
? atrakcyjne warunki zatrudnienia
? możliwość rozwoju
? bogaty pakiet socjalny, tj: dofinansowania do wczasów dla całej rodziny, dofinansowanie do kolonii/obozów dla dzieci, paczki dla dzieci, bezzwrotne zapomogi pieniężne, pomoc w przypadku zdarzenia losowego, pożyczki zakładowe

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: sekretariat@zorina.pl
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Każda aplikacja musi zawierać klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."