Zamknij
REKLAMA

Będziesz miał problem z wypłatą wynagrodzenia? Potrzeba każdych rąk do pracy

08:17, 25.03.2020 | PGF S.A.
REKLAMA
Skomentuj

W związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2 i globalną sytuacją kryzysową, wielu pracodawców zdecydowało się ograniczyć świadczone usługi, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się pandemii. Sytuacja ta w szczególności dotknęła pracowników, którzy do tej pory świadczyli swoje usługi w oparciu o umowy zlecenie lub o dzieło. W związku z tym znacząca liczba Polaków nie zostanie objęta prawem do otrzymywania wynagrodzenia i wkrótce pozostanie bez środków do życia.

- Jako jeden z największych dystrybutorów w branży farmaceutycznej spieszymy z rozwiązaniem dla tych, którzy w tym trudnym czasie borykają się z trudną sytuacją materialną. Ponad 20% dostaw leków w kraju dociera do aptek i szpitali z naszych magazynów. Każdego dnia przygotowujemy 14 tysięcy dostaw do aptek. Przewozimy 25 tysięcy rodzajów leków. Swoim zapałem i wiedzą inspirujemy innych, czujemy się potrzebni wykonując naszą pracę, szczególnie w dzisiejszej sytuacji. Jako odpowiedzialny pracodawca dokładamy wszelkich starań, by nasza Firma była najbezpieczniejszym miejscem pracy. W obliczu panującej sytuacji potrzebujemy każdych rąk do pracy na terenie całej Polski! https://potrzebujemyciebie.pl/#gdzie - pisze Zarząd Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A

Do głównych zadań osób, które się zgłoszą będzie należało pakowanie leków, które jak najszybciej zostaną przetransportowane do miejsc, w których są potrzebne.

- Dzięki dodatkowej pomocy placówki medyczne będą w stanie nieprzerwanie funkcjonować, a nasi ochotnicy będą bohaterami dla milionów Polaków. Gorąco apelujemy o rozpowszechnienie niniejszej wiadomości. Mamy nadzieję, że zgłosi się wiele osób, które będą gotowe do udzielenia pomocy w dostarczaniu leków na czas. Wspólnie zwalczymy kryzys! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie: https://potrzebujemyciebie.pl/- pisze PGF S.A. 

(PGF S.A. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone