Zamknij
REKLAMA

Spotkanie z rzecznikiem rządu, kandydatką PiS do Parlamentu Europejskiego

06:05, 14.05.2019 | P. Błaszczyk
REKLAMA
Skomentuj

Senator Przemysław Błaszczyk zaprasza na spotkanie z Joanną Kopcińską, rzecznikiem rządu polskiego i kandydatką PiS do Parlamentu Europejskiego w niedzielę 19 maja o godz. 17.30 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca.

Joanna Kopcińska jest posłanką PiS na Sejm RP, od 2017 roku sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i rzecznikiem rządu Mateusza Morawickiego.

Kandydatka do Parlamentu Europejskiego będzie mówiła m.in. o programach PiS, 500+ na pierwsze dziecko, 13 emerytura, „dobry start” i o „nowej piątce".

(P. Błaszczyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

jagajaga

2 0

wstęp wolny??????????????????????? 17:25, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zzzzzz

4 2

nie moge sie doczekać 10:21, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ewonElbemewonElbem

2 1

Ale fajnie - nareszcie !!!! 21:05, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pytanie - obawy ?!Pytanie - obawy ?!

2 0

Może KTOŚ odpowie, doprecyzuje ewentualnie "sprostuje" tudzież wyjaśni ?! -woznak - to zdrajca pisu ? mateszeski - to były cinkciarz i ponoć niedawno zawieszony w pisie za jakieś przekręty czy manipulacje? - blaszczyk - to były kacyk z psl-u, kontynuator "roboty" dyzmy matoła klepa-tosia w zachwaszczaniu lokalnych struktur pisu komuchami i upadłymi kacykami samobrony? -kowaolik- to takie polityczne nic, jeszcze "wczoraj" przyboczny debicho ? -vicek jedrzejak- to wieloletni komuszy aparatczyk, onegdaj "piewca" reżymu komuszo-bolszewickiego? -capała- to kacyk post zsl-u oraz -psl-u, niegdysiejszy długoletni koalicjant komuchów? Poza tym, jak uwidaczniają fotki z sali - to zdaje się Nam, że jest tam niezliczona ilość upadłych kacyków z samobrony, upadłych tawariszczi z post-pzpr, przefarbowanych post-komuszych zsl-owców później peeselowców etc. etc.?!? Pytać mamy zawsze PRAWO, ale gdyby choć w niewielkiej części powyższe się miało sprawdzić (a nóż), to gdzie jest ta tzw. kucienkowa prawica, gdzie jest ten "prawicowy" pis, gdzie są te głoszone wszem i wobec WARTOŚCI (?!?) Prezesa J. Kaczyńskiego, gdzie są w ogóle podstawowe elementy morale i etyki tzw. politycznej klasy pisiorów?!? A może cały ten politykierski, lokalny bajzel pt. "pis", to jest jedna wielka ściema, zakłamanie, obłuda, fałsz, zatracenie się dla mamony i dobrze płatnych administracyjnych zydli, kpina z Porządnych, Uczciwych Polaków - Mieszkańców Naszego Regionu, którzy jeszcze liczą na odrobinę przyzwoitości ze strony tych politykierskich obłudników i zapewne myślą, że to jest jakiś zły sen, który minie po niespokojnej nocy i od rana ujrzą Prawdziwych Ludzi Prawicy, z pięknymi kartami historii, również tej lokalnej historii......?!?
P.S. Oj życie, żebyś ty du..e miało !?! 10:59, 22.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone