Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego z naszego okręgu. Sprawdź na kogo można głosować.
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1 OLEJNICZAK Bogusław Andrzej 54 Mięsośnia
2 JÓŹWIAK Katarzyna Monika 22 Łubno
3 BALCERAK Tomasz 59 Aleksandrów Łódzki
4 SZAŁKIEWICZ Sławomir 47 Suchodębie
5 DURKA Zofia 77 Łódź
6 WAWRZYNIAK Magdalena Małgorzata 42 Aleksandrów Łódzki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 ADAMSKA-MAKOWSKA Anna Małgorzata 44 Łódź
2 BARANOWSKI Bogdan 52 Kutno
3 CZAJKA Aneta 44 Łowicz
4 CHLEBNA Wanda 71 Krzyżanów
5 SZYDLIK Grzegorz 46 Lipka
6 MAMIŃSKA Zuzanna Wanda 18 Zgierz
7 CIEŚLAK Janusz Antoni 59 Rąbień
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1 MIRYS Mateusz Piotr 30 Zgierz
2 BARTOCHOWSKA Grażyna Maria 65 Łódź
3 ROGALSKI Piotr 32 Łódź
4 BABSKA Justyna 31 Łódź
5 GRABSKI Rafał 21 Sobień
6 SZEWCZYK Daria Magdalena 27 Łódź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ANTCZAK Alicja Elżbieta 51 Głowno
2 BARYŁA Robert Piotr 44 Kutno
3 LINKOWSKI Zbigniew Sylwester 26 Zgierz
4 GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert 44 Wola Kałkowa
5 NICIAK Ewelina Elżbieta 28 Leźnica Mała
6 ŚMIAŁEK Jolanta Krystyna 52 Kutno
7 WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan 52 Wicie
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1 SOBCZAK Justyna 29 Aleksandrów Łódzki
2 KARASIEWICZ Andrzej Damian 20 Siemianów
3 ZAREMBA Krzysztof Piotr 23 Łęczyca
4 SKOWRONEK Angelika 22 Krępa
5 BEDNAREK Krzysztof Jan 62 Łódź
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1 MIGALA Anna Gabriela 30 Łódź
2 GAJEWSKI Aleksander Grzegorz 19 Klęk
3 DĘBIŃSKA Sylwia Weronika 33 Łódź
4 ZEMLER Norbert Maria 28 Łódź
5 KAMEDUŁA Anna Maria 30 Łódź
6 ROŻNOWSKI Marcin Kazimierz 39 Łódź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 MIKLAS Krzysztof 70 Michałówek
2 CZWAJDA Liliana Maria 39 Ozorków
3 ZIÓŁKOWSKA Justyna 25 Kutno
4 OLCZAK Dariusz Jan 33 Łęczyca
5 ŁUCZAK-FILIPEK Bogumiła Katarzyna 43 Zgierz
6 KOŹLIK Marta 37 Głowno
7 CHOŁUJ Jacek 50 Łowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 KLIMCZAK Kamil Michał 23 Zgierz
2 PERSOWSKI Krzysztof Tadeusz 30 Łęczyca
3 KUBIAK Bożenna Zofia 63 Ozorków
4 KUCHARSKA Agata Maria 30 Stryków
5 WŁOSTEK Jarosław Maciej 39 Wola Mąkolska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZPAKOWSKI Dariusz Jarosław 58 Cedrowice-Parcela
2 PACHOLSKI Michał Tomasz 32 Łęczyca
3 WOŁOSZYN Paweł Tadeusz 61 Żychlin
4 MOTYLIŃSKA Bożena 61 Wola Błędowa
5 PIETRZAK Maria Wanda 69 Szymanowice
6 MIKOŁAJCZYK Anna 61 Żychlin
7 MYCZKA Andrzej 62 Bednary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1 WANDACHOWICZ Krystian 24 Odechów
2 UTECHT Bożena Teresa 53 Sieradz
3 SZOSZKIEWICZ Anna 43 Chociszew
4 KĘDZIERSKA Ewa 46 Pabianice
5 MUSZYŃSKI Jakub 55 Chwalborzyce
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 JOŃSKI Dariusz 39 Łódź
2 RAFALSKA Ilona Maria 45 Aleksandrów Łódzki
3 LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta 57 Łódź
4 GROEGER Martin Józef 28 Łódź
5 WÓJCIK Zbigniew 57 Łowicz
6 WRÓBLEWSKI Marek Henryk 67 Zgierz
7 STRUMIAN Edyta Grażyna 45 Głowno
Kpina?08:31, 20.09.2018
3 5
Śmiałkowa? 08:31, 20.09.2018
Ola08:14, 21.09.2018
2 3
Bardzo dobrze. Brawo Pani Jolu!@ 08:14, 21.09.2018