Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto eksperymentować z gadżetami erotycznymi?

15:42, 17.11.2021 | .
Skomentuj

Gadżety erotyczne zawsze cieszyły się dużą popularnością. Nigdy jednak nie mówiono o nich z tak dużą otwartością. To, co jeszcze nie tak dawno wywoływało rumieniec wstydu, jest dziś traktowane jako fantastyczny sposób na przełamywanie seksualnych lęków. O ile więc do niedawna o gadżetach erotycznych myślano przede wszystkim jako o rozwiązaniach przeznaczonych do użytku w samotności, o tyle dziś coraz częściej sięgają po nie pary. Dlaczego eksperymentowanie z nimi jest tak powszechne?

Po pierwsze – sposób na przełamywanie lęków

O seksie zawsze mówiło się mało. Niemal nigdy nie był przy tym przedstawiany w taki sposób, na jaki rzeczywiście zasługuje. Mówiono więc o nim albo wulgarnie, albo w niejasny sposób tak, że trudno było domyślić się, co jest właściwie przedmiotem dyskusji. Gadżety erotyczne pozwalają na spojrzenie na seks w bardziej prawidłowy sposób – odrzucając mity i niepotrzebny wstyd.

Dzięki zabawkom erotycznym można zwalczyć wiele obaw związanych z życiem seksualnym. Gadżety erotyczne uwalniają przy tym nie tylko od lęku przed mniej typowymi formami zbliżeń takimi choćby, jak seks analny. Ich ogromną zaletą jest również to, że pozwalają na oswobodzenie się od niepewności, jakie wywołuje własne ciało i jego reakcje. Dzięki zabawkom erotycznym można je lepiej poznać, oswoić się z nim, a przede wszystkim – zrozumieć, jak reaguje ono na różne formy dotyku. To znakomity sposób na przygotowanie się na intymne doznania nie tylko dla osób, które nie pozostają w związku, ale i dla par.

Po drugie – sposób na nudę w łóżku

Wiele par ubolewa nad tym, że ich życie seksualne pozostawia wiele do życzenia. Co przy tym szczególnie alarmujące, często można usłyszeć, że nigdy nie wyglądało ono inaczej. Nie było w nim zabawy, eksperymentowania i prób sprawdzenia, co sprawia partnerowi przyjemność. Nie było też troski o siebie, stawiania granic i mówienia o tym, co warto poprawić. Oczywiście, zabawki erotyczne nie będą w stanie rozwiązać wszystkich problemów, z jakimi w zaciszu sypialni zmagają się nasi rodacy. Z całą pewnością jednak mogą przyczynić się do tego, że przynajmniej część z nich stanie się mniej bolesna. To świetny sposób na to, by w łóżku zaiskrzyło i nie ma tu znaczenia to, czy kiedyś było dobrze, a potem coś się wypaliło, czy też seks zawsze był po prostu rutyną. Taki wibrator z króliczkiem może być świetnym pomysłem https://sexactive.pl/wibratory-z-kroliczkiem

Po trzecie – sposób na odkrywanie nowych doznań

Między partnerami nie musi się jednak wcale źle układać, aby para sięgała po gadżety erotyczne. Okazuje się, że wibratory, kulki gejszy i strój niegrzecznego hydraulika to częste akcesoria także w sypialniach tych par, które doskonale czują się w swoim towarzystwie i nie krępują się swojej obecności. Partnerzy często eksperymentują z gadżetami erotycznymi po to, aby odkryć coś nowego, poszerzyć horyzonty albo wcielić w życie jakiś bardziej nietypowy pomysł. W chęci odkrywania coraz to nowych doznań nie ma niczego złego, a gadżety erotyczne, jeśli tylko ich używanie jest akceptowane przez każdego z partnerów, nie powinny być uważane za powód do wstydu. W życiu seksualnym ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Tu nie ma miejsca na słowa „nie wypada”.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%