Zamknij
REKLAMA

SKOK Chmielewskiego. Co mówią klienci?

13:27, 17.11.2021 | m
Skomentuj

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo kredytowe wspierają Polaków już od ponad 20 lat. SKOK Chmielewskiego z siedzibą w Lublinie powstał w 1994 roku. Od tego momentu po dziś dzień odnotowuje dynamiczny wzrost i systematycznie wzbogaca ofertę nowoczesnych usług bankowych na każdą kieszeń.

Lista produktów finansowych dostępna jest pod adresem: https://wiecejgotowki.pl/skok-chmielewskiego/. Co istotne, SKOK nie jest bankiem. Jest to instytucja pozabankowa, która podlega prawu innemu niż tradycyjne banki. Usługi SKOKU Chmielewskiego są jednak równie bezpieczne i sprawdzone co te dostępne w tradycyjnych bankach. Zdaniem klientów, to właśnie bezpieczeństwo i bogata oferta produktów finansowych stanowią ogromną przewagę SKOK-ów nad innymi firmami świadczącymi podobne usługi.

Poczucie bezpieczeństwa

Jako że SKOK-i nie są bankami, nie podlegają prawu bankowemu. Ustawodawca przewidział inne narzędzia sprawowania nadzoru, które są opisane w specjalnej ustawie — Ustawie o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych z 2009 roku. Ponadto SKOK podlega Komisji Nadzoru Finansowego. Jest to organ sprawujący nadzór nad rynkiem finansowym w Polsce. Dodatkowo depozyty klientów są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. BFG zabezpiecza depozyty w bankach i SKOK-ach do równowartości 100 tysięcy euro. Obie te instytucje

Oferta dla każdego i na każdą kieszeń

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe powszechnie kojarzone są z udzielaniem pożyczek. Oczywiście, w ofercie SKOK-u Chmielewskiego znajdziemy szereg takich usług, ale to zaledwie fragment długiej listy dostępnych produktów finansowych. Obok pożyczek znajdziemy kredyty gotówkowe, ubezpieczenia osobiste i majątkowe, rachunki bankowe, czy lokaty. Firma przewiduje oferty lojalnościowe dla stałych klientów. Taki pożyczkobiorca może spodziewać się decyzji w ciągu 15 minut. W przypadku pozostałych klientów ten okres może się wydłużyć do jednego dnia. Liczne opinie klientów dotyczą szybkiego procesu rozpatrywania wniosków, atrakcyjnych warunków oraz premiowania lojalnych klientów:https://wiecej-gotowki.pl/skok-chmielewskiego-opinie-informacje-i-recenzja/. Dodatkową zaletą jest aplikacja mobilna, która umożliwia całodobowy dostęp do bankowości. Ponadto na stronie internetowej SKOK-u Chmielewskiego można łatwo obliczyć swoją zdolność kredytową za pomocą specjalnego kalkulatora. Za pośrednictwem dedykowanej strony www można również zarezerwować wizytę w jednym z 14. stacjonarnych oddziałów Kasy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%