Zamknij
REKLAMA

Więcej o otwarciu nowej linii w fabryce Kellogg’s w Kutnie

16:37, 23.09.2021 | Party Projekt/Artykuł sponsorowany

Zakład Pringles w Kutnie, reprezentujący amerykański koncern Kellogg’s, oficjalnie otworzył kolejną, czwartą linię produkcyjną. Rekordowy projekt jest spektakularnym osiągnięciem fabryki popularnych przekąsek Pringles w naszym regionie.

Światowy zarząd Kellogg’s wybrał Kutnowską fabrykę, do zainwestowania prawie pół miliarda złotych.

Nowopowstała linia jest najszybszą i najbardziej wydajną linią produkcyjną Pringles na świecie.  Rozbudowa fabryki w Kutnie pozwoliła na zwiększenie produkcji o 120 milionów puszek Pringles każdego roku i zapewniła pracę dla ponad 100 dodatkowych osób.

- Rozbudowa naszej fabryki w Kutnie, przebiegła z wielkim sukcesem. Podczas planowania wprowadziliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają na redukcję zużywanej energii i skuteczne odzyskiwanie ciepła – komentuje Darek Parcheta, E2E Supply Chain Program Senior Manager – Project Chopin.

Zakończony projekt rozbudowy, uzyskał nagrodę na najbezpieczniejszy plac budowy w województwie łódzkim, a sama fabryka Kellogg’s w Kutnie jest laureatem w konkursach Bezpieczny Pracodawcai zdobywcą prestiżowego certyfikatu Great Place To Work.

Nad realizacją projektu pracował międzynarodowy zespół z ponad 15 krajów z całego świata. Wielka skala projektu i jego sukces są świętowane w kutnowskiej fabryce od ubiegłego czwartku. Pierwszym wydarzeniem, było spotkanie dla kilkudziesięciu zaproszonych gości, podczas którego David Lawlor- Kellogg Europe President , Luciano Salvatore- Kellogg European Manufacturing Vice President i Gráinne O’Brien- Kellogg Europe Corporate Affairs Senior Director, wraz z Johanem van Batenburg – dyrektorem kutnowskiego zakładu dokonali uroczystego otwarcia. Wydarzenie to mógł śledzić cały świat, dzięki pierwszemu w historii Kellogg Europe streamingowi realizowanemu spoza głównej siedziby firmy.

Symbolem otwarcia stał się wyrzut confetti prosto z dwumetrowej puszki Pringles.

Na pożegnanie goście zostali obdarowani wyjątkowym wiecznym chipsem i zestawem kolekcjonerskich puszek Pringles, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie na tę okazję. Czwartkowe wydarzenie to pierwsze ze spotkań mających na celu świętowanie sukcesu firmy, kutnowska fabryka zachowując reżim sanitarny organizuje bezpieczne wydarzenia dla wszystkich pracowników.

 

Info:

Fot. Party Projekt [Arkadiusz Materek, Marcin Zaborowski)

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%