Zamknij
REKLAMA

Plandeki - Trzy przykłady użycia

14:15, 07.09.2021 | m
Skomentuj

Plandeki są powszechnie używane na całym świecie, nie tylko w przedsiębiorstwach transportowych, ale też w innych firmach i przez użytkowników prywatnych. Ich szeroki wybór na rynku sprawia, że każdy znajdzie model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

  1. Plandeki w transporcie krajowym i międzynarodowym
  2. Plandekowe hale namiotowe
  3. Plandeki dla użytkowników prywatnych

Mianem plandeki określa się płachtę materiału, zwykle o dużych rozmiarach, której głównym zadaniem jest ochrona towarów, samochodów, sprzętów, itp. Dobrą plandekę można wykorzystywać na wiele różnych sposobów.

Plandeki w transporcie krajowym i międzynarodowym

Codziennym widokiem na drogach są samochody ciężarowe, których naczepy pokrywają plandeki. Wykorzystuje się je zarówno na naczepach standardowych, jak i specjalistycznych. Każda plandeka z Łasku powinna być idealnie dopasowana do rozmiarów naczepy tak, aby materiał mógł być odpowiednio napięty, w przeciwnym wypadku plandeka może łatwo ulec uszkodzeniu. Wielu przedsiębiorców decyduje się na plandeki zbrojone, a więc takie, które są wyposażone w dodatkową siatkę, podnoszącą bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Naczepa pokryta zbrojoną plandeką od https://plandeki-zawadzki.com.pl/ często posiada certyfikat code XL, który oznacza, że ładunek nie musi być dodatkowo zabezpieczony na czas transportu.

Plandekowe hale namiotowe

Plandeki z Bełchatowa wykorzystywane są również przez producentów hal namiotowych. Wytrzymały materiał z domieszką polietylenu jest wodoodporny, stosunkowo lekki oraz elastyczny, łatwo go rozciągnąć na stelażu, a w razie potrzeby, zwinąć. Hale namiotowe i namioty kryte plandeką mogą posłużyć jako miejsce organizacji przyjęcia czy tymczasowego magazynu. Podobną rolę plandeki spełniają w restauracjach - pokrywają one daszki, które ochraniają ogródki restauracyjne przed deszczem i działaniem innych warunków atmosferycznych.

Plandeki dla użytkowników prywatnych

Samochód, meble ogrodowe, przedmioty codziennego użytku, które muszą być chronione przed działaniem warunków atmosferycznych i wiele innych rzeczy - do osłony ich wszystkich używane są plandeki z Łodzi. To modele mniejsze niż te wykorzystywane w transporcie, jednak równie dobrze radzą sobie z pełnieniem swojej głównej funkcji. Kupując tego rodzaju produkty można wybrać ich kolor - najpopularniejsze są te w kolorze niebieskim, rozmiar, a także grubość materiału. Taka plandeka przydaje się w każdym domu, a niejednokrotnie wykorzystywana jest również przez przedsiębiorców do ochrony firmowego majątku.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%