Zamknij
REKLAMA

Magiczne Ogrody najlepsze w Polsce

14:45, 20.07.2021 | Kuba Grabski
Skomentuj

Według Katarzyny Węgrzyn, autorki turystycznego bestsellera „Gdzie w Polsce na weekend”, czołowej polskiej blogerki turystyki rodzinnej, rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody w Janowcu „to najlepszy obiekt dla rodzin z małymi dziećmi w Polsce”.

Przewodnik blogerki opisuje niezwykłe i nieznane miejsca w każdym z 16 województw, w tym najpopularniejsze parki rozrywki. Jak pisze autorka: „spora ich część to eksplozja kiczu i hałasu. Magiczne Ogrody są ich zdecydowanym przeciwieństwem. Nie znajdziecie tu kolorowych maszyn na żetony ani innych pochłaniaczy czasu i pieniędzy".

Fani Magicznych Ogrodów od początku istnienia, regularnie potwierdzają dobre opinie na jego temat. Park kilkakrotnie otrzymał tytuł najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej w Polsce oraz certyfikat Marka Lubelskie.

Opinia Katarzyny Węgrzyn, będąca wynikiem jej wieloletnich podróży po Polsce, jest ważnym potwierdzeniem tego, co przez wiele lat zauważali internauci. Magiczne Ogrody stają się Bramą Lubelszczyzny, która przyciąga coraz więcej turystów na słabo znane tereny dawnej Rzeczpospolitej.

Budujące jest to, że coraz więcej młodych Polaków rozpoczyna zwiedzanie Polski od Lubelszczyzny i Magicznych Ogrodów.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

Paweł123Paweł123

0 0

Potwierdzam, Magiczne Ogrody są extra. Dzieciaki jak i my dorośli mają co robić. Ten zachwyt dzieci , gdy tata kręci karuzelą jest bezcenny. Tata szybciej, mocniej. Echh, aż sił brakuje czasem ale czego się nie robi dla dzieci ! 🙂👍👍👍❤️❤️❤️ 10:14, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kas886Kas886

0 0

Też tam jeździmy! Duuużo chodzenia, ale warto bo jest co zobaczyć, dużo kwiatów drewna, atrakcje ciekawe. Fajnie pojechać z mężem hihi zawsze ma kto kręcić karuzelą! Dobre napoje w kawiarniach i punkty widokowe to duże plusy. Dzieci jedzą lody a ja mogę odpocząc. 11:50, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AldonaAldona

0 0

Brawo, pani Kasiu! <3 Miło patrzeć jak się Pani rozwija! Śledzimy bloga od początku :) 15:12, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%