Zamknij
REKLAMA

Wyciskarka Hurom H100S - jak sprawdza się w kuchni?

14:28, 13.07.2021 | (.)
Skomentuj

Moda na slow food jest coraz powszechniejsza. Coraz więcej osób jest świadomych korzyści zdrowotnych, jakie niesie za sobą spożywanie nieprzetworzonego jedzenia. Powracamy do tradycyjnych przepisów, gotujemy sami, jemy bez pośpiechu. Samo zdrowie! Jeśli jednak chcemy się na to przestawić, przyda nam się kilka kuchennych akcesoriów, jak wyciskarka do soków.

W myśl powiedzenia "jesteś tym, co jesz", musimy postarać się, by jedzenie było pełnowartościowe. Dzięki takim urządzeniom jak wyciskarka Hurom 100S będzie to prostsze.

Dlaczego warto zmienić swój styl życia?

Nie jest tajemnicą, że fast foody i wysoko przetworzona żywność, od jakiej uginają się półki w sklepach, zawiera mnóstwo tłuszczy trans, konserwantów, barwników i innych związków, które jedynie szkodzą naszemu zdrowiu. Jest to jeden z powodów, dla których decydujemy się na samodzielne przygotowywanie posiłków. Mają być wartościowe i zbilansowane.

Jednym z podstawowych elementów zdrowego jadłospisu są duże ilości warzyw i owoców. Należy sięgać po nie kilka razy w ciągu każdego dnia. Bardzo szybko możemy je dostarczyć do organizmu przez soki, a wtedy też przyda się wyciskarka. W napoju zostaną wszystkie wartości odżywcze.

Czy wyciskarka Hurom H100 spełni nasze oczekiwania?

Hurom jest koreańską marką, która od kilkudziesięciu lat produkuje wyciskarki wolnoobrotowe. Jest światowym liderem w tej dziedzinie. Jej produkty znane są z niezawodności, dokładnego wyciskania soków z warzyw i owoców. Do tego mają ciekawy design. Jednym z modeli cieszących się wyjątkową popularnością jest wyciskarka Hurom 100. Pierwszą rzeczą, jaka przyciągnie naszą uwagę, jest wygląd. Urządzenie jest smukłe i eleganckie, doskonale będzie współgrać z nowoczesną kuchnią.

Mimo to znacznie ważniejsze jest jej wnętrze, a te z pewnością nas usatysfakcjonuje. Producent przemyślał jej konstrukcję, by z jednej strony zapewniała maksymalne wyciskanie soku, z drugiej, by poszczególne elementy można było łatwo umyć. Uzyskane soki są klarowne i aksamitne.

Co znajdziemy w środku?

Urządzenie jest łatwe w montażu, proste w obsłudze i ma podwójną komorę wsadową. Wydajna i efektywna praca jest możliwa dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii. Przede wszystkim warzywa i owoce są poddane wolnoobrotowemu miażdżeniu, przez co zachowują wszystkie wartości odżywcze. Poprzez wolne obroty i pracę wałka ślimakowego można uzyskać efekty jak przy wyciskaniu ręcznym. Poza tym filtry nie mają metalowego sita i nie przepuszczają kawałków owoców. To dzięki temu nasz sok będzie tak gładki.

Wygodne czyszczenie jest zapewnione przez możliwość całkowitego otwarcia misy przy otworze wylotu pulpy. Nie ma ona żadnych szczelin ani miejsc, gdzie mogłyby się osadzać owoce. Wpływ na łatwość czyszczenia i użytkowania ma także obecność silikonowej uszczelki na wałku ślimakowym. Dno misy i dolna część wałka to miejsca, w których w innych wyciskarkach osadza się najwięcej pulpy. W tym urządzeniu tego problemu nie ma, a po użyciu wystarczy wszystko opłukać pod wodą, wysuszyć i złożyć.

Więcej informacji znajdziesz na https://zdrovi.pl/produkt/hurom-h100-platynowy-wyciskarka-wolnoobrotowa-do-sokow/

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%