Zamknij
REKLAMA

Dźwigi

10:45, 27.04.2021 | (.)
Skomentuj

Rozpoczyna się sezon budowlany, a wraz z nim wzrasta zapotrzebowanie na wypożyczanie ciężkich sprzętów niezbędnych na placach budowy. Zakup własnego dźwigu to na pewno spore koszty, które szybko się nie zwrócą, a chodzi o to, by firma generowała zyski, a nie straty, prawda?

Perfekcyjnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wypożyczenie. Dźwig Gostyń i w Poznaniu do wynajęcia to żaden problem. To rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej opłacalne, wbrew pozorom, niż zakup własnego dźwigu. Dlaczego?

Firma najmująca dźwig nie ponosi tak wysokich kosztów jak przy zakupie nowego na własność.

Wypożyczający dźwig na określony czas ma pewność, że sprzęt jest dobrze utrzymany. W gestii właściciela leży jego sprawność techniczna, więc najemca nie martwi się o stan dźwigu.

Opłatę za najem dźwigu uiszcza się wyłącznie za czas jego wypożyczenia. Przy zakupie na własność zapewne wiązałoby się to z kredytem, który należy spłacać nawet, gdy dźwig nie jest w użyciu.

Dźwig jest na budowie nieocenionym sprzętem, jednak nie jest potrzebny przez cały proces budowy. To zdecydowanie bardziej ekonomiczne płacić wyłącznie wtedy, gdy się z niego korzysta.

Najemca nie musi mieć magazynu czy innego obszernego miejsca, by przechowywać dźwig. Pożyczając go, pozostaje ciągle na placu budowy i nie ma potrzeby zamartwiać się, gdzie go przechowywać.

Podnośniki Gostyń lub w Poznaniu też oferowane są do wynajęcia. To również ekonomiczne rozwiązanie, biorąc znów pod uwagę koszty. Urządzenia te przeznaczone są do pracy na wysokościach w takich celach jak:

  • Oczyszczanie i malowanie elewacji.
  • Mycie okien, dachów czy balkonów.
  • Pielęgnowanie i wycinanie gałęzi.
  • Prace dekarskie, malarskie czy tynkarskie.
  • Naprawa rynien, dachowych podbitek lub blacharskich obróbek.
  • Montaż lub naprawa systemów klimatyzacji.
  • Montaż wielkoformatowych reklam na budynkach czy billboardach.
  • Konserwacja ulicznego oświetlenia bądź innych urządzeń.
  • Oczyszczanie rynien czy rur spustowych.
  • Inne prace, przy których niezbędne jest wykonanie zadania na wysokości przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Warto zaufać profesjonalistom obecnym na rynku już od wielu lat i wypożyczyć dźwig lub podnośnik w Poznaniu i Lesznie. Mamy pewność, że sprzęt jest w 100% sprawny i że nic nam nie grozi podczas użytkowania go. Serwis oraz przegląd tego rodzaju sprzętu spoczywa na barkach właściciela, a najmujący nie musi się o nic martwić. Należy też podkreślić, że współpraca tego rodzaju między firmami to bardzo dobre rozwiązanie - dzięki temu wspieramy polskie firmy, pozwalając im na rozwój i utrzymywanie się na rynku.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%