Zamknij
REKLAMA

W tej branży czeka praca i atrakcyjne wynagrodzenie

08:39, 14.04.2021 | (.)
Skomentuj

Negocjujesz wynagrodzenie, otrzymujesz atrakcyjną stawkę i dodatkowe profity. Masz pracę, w której możesz się rozwijać. Pracodawca dba o to, by pracownik nie odszedł do konkurencji. A w zasadzie to możesz założyć własną firmę, bo branża wchłonie wszystkich dobrych fachowców. Kto ma się tak dobrze?

OZE, czyli odnawialne źródła energii to nasza przyszłość i miejsca pracy w różnych obszarach gospodarki. Specjalista OZE może pracować przy instalacjach, ale też w miejscach, gdzie są produkowane i sprzedawane urządzenia. Dziś duże zakłady pracy, małe firmy i osoby prywatne myślą o ekonomii i ekologii, dlatego fotowoltaika, pompy ciepła i inne sposoby pozyskiwania energii z natury cieszą się dużym zainteresowaniem.

Jak wygląda zdobycie uprawnień?

Ukończenie kursu z zakresu OZE to szereg profitów. Przede wszystkim to pewność pracy dziś, jutro i za kilka lat. Według szacunków, rynek OZE wchłonie w przyszłości 70 tys. osób. Po drugie to dobre wynagrodzenie. Mając dyplom w kieszeni to Ty wybierasz miejsce pracy, nie martwiąc się o to, czy otrzymasz telefon zwrotny po rozmowie kwalifikacyjnej. Więcej informacji na temat, dlaczego warto kształcić się w tym kierunku, znajdziesz na stronie: http://www.viessmann.edu.pl/dla-kandydatow/co-daje-ukonczenie-szkoly/. Poruszona jest tam kwestia umiejętności, które uzyskasz po kursie oraz wynagrodzenia.

Zdobycie uprawnień zaczyna się od zapisania się na kurs. Nauka trwa półtorej roku i podzielona jest na dwa etapy, od września do maja i drugi od czerwca do grudnia. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminów państwowych, otrzymasz dyplom z tytułem technika. Dostają go absolwenci, którzy posiadają średnie wykształcenie- matura nie jest wymagana. Natomiast jeśli masz ukończoną szkołę zawodową, tytuł technika otrzymasz po uzupełnieniu wykształcenia o średnie. Nawet po kilku latach od ukończenia kursu.

Nacisk na praktykę

Wybierając kurs w www.viessmann.edu.pl spotkasz się z wieloletnim doświadczeniem i z dużym naciskiem na praktyczną naukę zawodu. Viessmann to doskonale znana marka na rynku systemów przemysłowych. Znają się na odnawialnych źródłach energii i na profesjonalnej instalacji, konserwacji i innych zagadnieniach związanych z OZE. Dlatego jeśli się uczyć, to od najlepszych. A w tej szkole masz właśnie taką możliwość. Zajęcia praktyczne to ponad 200 godzin podczas pierwszego kursu i blisko 150 godzin podczas drugiego. Jest również możliwość zapisania się na dodatkowe, bezpłatne szkolenia.

Fotowoltaika jest widoczna na coraz większej liczbie domów, a to tylko część odnawialnych źródeł energii. Zapisz się już teraz, bo zainteresowanie kursem jest duże.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%