Zamknij
REKLAMA

Kubki termiczne z nadrukiem to udany pomysł na gadżety firmowe z logo

07:24, 19.01.2021 | m
Skomentuj

Kubki termiczne z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz większą popularność, dlatego też wiele firm wykorzystuje ich olbrzymi potencjał w kampaniach marketingowych. Mowa tutaj oczywiście o specjalnych kubkach, które na dłuższy czas zachowują temperaturę napoju.

Kubki termiczne z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz większą popularność, dlatego też wiele firm wykorzystuje ich olbrzymi potencjał w kampaniach marketingowych. Mowa tutaj oczywiście o specjalnych kubkach, które na dłuższy czas zachowują temperaturę napoju. Oryginalny kubek termiczny z logo wbrew pozorom może okazać się bardzo praktycznym gadżetem nie tylko dla pracowników biurowych. Kubek termiczny z nadrukiem doskonale sprawdzi się w podróży, dlatego też z jego dobrodziejstwa bardzo często korzystają kierowcy.

Szerokie możliwości kubków termicznych

Oryginalny kubek termiczny z grawerem spełniać będzie swoje zadania użytkowe i reklamowe tylko wtedy, gdy wykonany będzie z wysokiej jakości materiałów. Najdłużej ciepło utrzymują kubki termiczne wykonane ze stali. Uważać należy przede wszystkim na plastikowe kubki, które pod względem jakości wykonania i praktyczności pozostawiają wiele do życzenia.

Ciekawą propozycją mogą okazać się również kubki termiczne szklane, które cenione są za walory estetyczne. Na szklanych kubkach można wykonać estetyczny grawer i oryginalne wzorki dekoracyjne. Kolejnym elementem na który należy zwrócić uwagę jest szczelność kubków. W najlepszych kubkach napój może pozostać ciepły nawet przez 5-6 godzin.

Kubki termiczne z własnym nadrukiem

Powierzchnia kubków termicznych jak powszechnie wiadomo, jest zdecydowanie większa niż tradycyjnych kubków, dlatego też jest doskonałym nośnikiem reklamy.

Na kubkach można nadrukować nie tylko logo firmy, ale również dowolną grafikę. Doświadczony grafik jest w stanie przygotować naprawdę oryginalne i kreatywne grafiki, dzięki którym kubki termiczne nabiorą niesamowitego charakteru. Dzięki możliwości spersonalizowania kubki termiczne kojarzyć będą się wyłącznie z naszą marką. Dla przykładu, jak wyglądają podobne gadżety można zobaczyć na stronie businessgifts.pl

Grawer logo - jakość, trwałość, precyzja

Grawer na kubkach termicznych wykonany jest zazwyczaj na specjalnych urządzeniach rotacyjnych w technologii Co2 albo Yaq, dzięki czemu jego czytelność i żywotność jest na bardzo wysokim poziomie. Grawer laserowy może pochwalić się także bardzo dokładnym odwzorowaniem grafiki i wzoru.

Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że możliwe jest wykonanie nawet bardzo skomplikowanych projektów. Dla wielu osób największym atutem grawera laserowego jest jednak to, że nawet przy bardzo częstym użytkowaniu nie ściera się, dzięki czemu można korzystać z niego nawet przez wiele lat. Grawer laserowy umożliwia oczywiście wykonanie nadruków kolorowych.

Dlaczego warto?

Oryginalny kubek termiczny z nadrukiem jest bardzo praktycznym gadżetem, który doskonale sprawdzi się w wielu branżach. Wysokiej jakości kubek termiczny jest jednym z tych produktów, który pozostanie na długo przy kliencie, dzięki czemu każdego dnia będzie przypominać o naszej marce.

Aby podnieść prestiż swojej marki i przyciągnąć wielu potencjalnych klientów warto postawić nie tylko na wysokiej jakości kubki termiczne, ale również na kreatywne projekty. Większość osób jest wzrokowcami, dlatego też pomysłowe nadruki są najlepszym wabikiem na klientów.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%