Zamknij
REKLAMA

Pokemony w przeglądarce - jakie wybrać?

21:37, 07.01.2021 | m
Skomentuj

Pokemony cały czas są na topie. Osoby, które pamiętają grę Pokemon Go na pewno ucieszą się na wiadomość, że pokemony wróciły i to w darmowej odsłonie, jako gra przeglądarkowa - PokeGra!

Co to jest PokeGra? Jest to darmowa gra przeglądarkowa pokemon online, która ponownie przenosi graczy do cudnego i kolorowego świata Pokemonów. W tej grze musisz stworzyć swoją postać i wziąć udział w wielu przygodach, ale i wyzwaniach. Ta pokemonowa gra dostarczy Ci więcej frajdy, niż te oficjalne gry, ponieważ możesz walczyć z innymi graczami, których jest naprawdę mnóstwo! Walcz o tytuł najlepszego trenera i ... zbierz je wszystkie! Jednak wiadomo, że te najcenniejsze pokemony są prawdziwymi białymi krukami. 

Jak zacząć?

Wystarczy, że najpierw założysz bezpłatne konto, a później wybierzesz startera. Do wyboru masz Pokemony z pierwszych trzech generacji, co jest super w porównaniu do sławnej gry na telefon, gdzie do wyboru były tylko trzy Pokemony.  Gdy już znajdziesz jakiegoś, musisz go złapać. Nie jest to łatwe, jednak gdy Ci się już to uda dostajesz PD (punkty doświadczenia), które po zebraniu odpowiedniej ilości, dadzą możliwość Pokemonowi przeskoczenia na wyższy poziom. Oczywiście Pokemony mogą też ewoluować. W grze głównie chodzi o to, by ciągle ulepszać Pokemony. Musisz cały czas je rozwijać, by wskaźnik siły, szybkości, witalności, odparcia, zręczności i odporności był coraz to wyższy. Jednak możesz również brać udział w wyzwaniach, przygodach i mini-grach, rywalizując z innymi graczami.

Innych graczy jest bardzo dużo, co daje gwarancję, że grając pokemonami nie będziesz się nudzić. Na mapie ciągle pojawiają się nowe osoby, zabierające Pokemony. Powoduje to dużą dozę rywalizacji. Oprócz tego w grze jest chat, na którym właściwie o każdej porze dnia i nocy jest z kim porozmawiać czy wymienić się doświadczeniami. 

Co jeszcze?

Oprócz tego w grze pokemon jest ranking i aukcje. Możesz handlować złapanymi Pokemonami i przedmiotami, lecz nie jest to żadna nowość w tego typu grach. Zakładka "postać" skrywa w sobie kilka podstron, na których znajdują się osiągnięcia, statystyki, wyzwania czy wyprawy na które wybiera się Twój Pokemon. Mówiąc o wyzwaniach - w PokeGrze czekają na Ciebie wyzwania dzienne, tygodniowe, i takie ogólne. Za wykonanie ich możesz dostać złoto, doświadczenie, a czasem nawet i unikatowe przedmioty! Dlatego warto je wykonywać, aby nie musieć później za nie płacić czy wymieniać złota.  Aby nie było samych pozytywów to za wadę można uznać słabą jakość skinów i brak możliwości powiększenia okna gry, bez powiększania całej strony. Ale nie są to rzeczy, które uniemożliwiają grę, a bardziej walory estetyczne. Pewnie znajdą się osoby, którym może to przeszkadzać, ale raczej większość nie zwróci na to nawet uwagi. Dlatego jeśli uwielbiasz Pokemony i lubisz kolorową grafikę 2D, darmową zabawę oraz ciekawe gry to PokeGra będzie na pewno dobrym wyborem na spędzenie czasu!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA