Zamknij
REKLAMA

Co na siwe włosy? Poznaj sposoby, które polecają eksperci…

14:20, 15.10.2020 | (.)
Skomentuj

Narzekasz na siwe włosy w młodym wieku? Siwienie włosów to przekleństwo, a koloryzacja nie wchodzi w grę? To dobry moment, by nieco lepiej poznać sprawdzony na polskim rynku sposób na siwe włosy, czyli preparat GR-7 Professional. Połączenie tej naturalnej kuracji z kilkoma dobrymi praktykami pozwoli nie tylko zatrzymać, ale także odwrócić siwienie włosów.

Jak zamaskować siwe włosy? Czy warto decydować się na farbowanie?

Nie ma co ukrywać siwych włosów, bo to zwyczajnie krótkoterminowe działania, walka ze skutkami, a nie przyczyną. Siwe włosy w młodym wieku, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, to uwarunkowanie genetyczne. Choć to nie jedyna przyczyna, siwienie włosów przyspiesza także u ludzi, którzy prowadzą nieodpowiednią higienę życia – nadużywają nikotyny, alkoholu i narkotyków, są permanentnie zestresowani, kiepsko jedzą i śpią. Jednak przyczyna siwienia włosów leży w genach i to niestety przeszkoda, którą ciężko przeskoczyć.

Farbowanie siwych włosów, zwłaszcza w młodym wieku, to wyrok na całe życie. Jesteśmy zmuszeni maskować odrosty i nieustannie inwestować w preparaty koloryzujące. Włosy z czasem stają się łamliwe i podatne, chemia nie jest dobra ani dla człowieka, ani dla środowiska naturalnego.

Co warto zrobić? Zmienić nawyki i sięgnąć po naturalny preparat na siwe włosy - https://gr-7.eu/

Fot. Preparat na siwe włosy GR-7

Zadbaj o siebie, to najlepszy sposób na siwe włosy…

Sport, sen, odpoczynek, pełnowartościowa, zbilansowana dieta, wreszcie uwolnienie się od używek – to przepis jak spowolnić siwienie włosów w młodym wieku. Z czasem problem oczywiście przyjdzie, ale możemy go znacznie opóźnić. Oprócz tego, że siwe włosy będą pojawiać się później i w mniejszym natężeniu, skorzysta na tym nasz organizm i uroda. Jeśli więc chcemy z czymś połączyć efektywną kurację na siwe włosy, to zdaniem wielu ekspertów najlepiej właśnie poprawić swoją higienę życia. Od czego zacząć? Zielone koktajle, suplementacja, aktywność fizyczna – to na dobry start!

Fot. Efekty stosowania płynu na siwe włosy GR-7

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional – moc ekstraktu z ziół!

Sposób na siwe włosy, który zrewolucjonizował polski rynek, to płyn na siwe włosy promowany przez gr-7.eu. Jak dowiadujemy się od producenta, jest to wyciąg z polnych ziół, którego zadaniem jest odżywianie skóry głowy i stymulowanie zawartych w niej komórek do produkcji melaniny, odpowiedzialnej za pigmentację włosów. Siwienie włosów ustaje, a z czasem cofa się – efektem jest naturalne przywrócenie włosom barwy z przeszłości.

To bezpieczny i sprawdzony preparat na siwe włosy. Przebadała go między innymi jednostka badawcza EUROFINS, uznana w Europie. Preparat nie wykazał skutków ubocznych, a wszyscy ankietowani odnotowali poprawę już po 7 dniach stosowania. Cała kuracja GR-7 Professional twa około miesiąca. Płyn na siwe włosy nakłada się 1-2 razy na dobę. Po około 7 dniach odnotujemy poprawę – siwe włosy przybiorą złotawą barwę. Po zakończeniu pierwszego etapu zdecydowana większość siwych włosów będzie już naszej naturalnej barwy. W późniejszym czasie GR-7 Professional nakłada się już tylko 1-2 razy w tygodniu dla podtrzymania zadowalającego efektu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA