Zamknij
REKLAMA

Darmowy kredyt gotówkowy

13:55, 09.10.2020 | (.)
Skomentuj

Kredyt gotówkowy coraz chętniej jest zaciągany przez konsumentów, którzy cenią sobie jego łatwą dostępność i fakt, że nie muszą wykazywać wydatków, na jakie poniosą otrzymane środki. Takie rozwiązanie zdecydowanie różni się od kredytów celowych, w przypadku których musimy przedstawiać szereg dokumentów potwierdzających cel zaciągnięcia zobowiązania.

Zazwyczaj największą uwagę przywiązujemy do kosztów kredytu, chcąc by było one jak najmniejsze. Dzięki temu nasz budżet nie zostaje gwałtownie zaburzony, a my nie odczuwamy aż tak dużych wydatków związanych z kredytowaniem. Słyszymy jednak często o opcji, jaką jest darmowy kredyt gotówkowy dostępny na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe . Czy takie rozwiązanie jest możliwe i czy kredyty za darmo są w ogóle udzielane w bankach?

Darmowy kredyt gotówkowy w banku?

Kredyty gotówkowe są obecnie udzielane zarówno przez banki, jak również przez firmy pożyczkowe. Jednak w drugim przypadku posiadają nieco inną specyfikę. Jeśli chodzi o bank, nie otrzymamy w nim kredytu zupełnie za darmo. Kredyt gotówkowy 0 RRSO jest więc niemożliwy z prostego powodu. Instytucje bankowe muszą w jakikolwiek sposób zarabiać na tym, że udzielają konsumentom pomocy finansowej. W sytuacji, gdyby przyznawano kredyty za darmo, bank nie miałby żadnych korzyści, więc jego działanie nie miałoby najmniejszego sensu. Jeśli chodzi o RRSO, jest on najważniejszym wskaźnikiem, zawierającym wszelkie koszty, jakie przyjdzie nam ponosić w związku z kredytowaniem. Jeśli więc wynosiłoby ono 0%, musielibyśmy zwrócić dokładnie taką kwotę, jaką przyznał na bank, bez ponoszenia prowizji, oprocentowania i innych kosztów. Taka sytuacja wiązałaby się z zerowym zarobkiem dla instytucji. Nie oznacza to jednak, że wszystkie kredyty na rynku są drogie. Możemy znaleźć konkurencyjne oferty, które nie wiążą się z wysokimi kosztami. Warto więc przeanalizować dostępne porównywarki i rankingi. Znajdziemy w nich wszystkie najatrakcyjniejsze propozycje bankowe, dostępne aktualnie na rynku finansowym. Dzięki temu możemy wybrać taką, która nie zaburzy znacznie naszego budżetu.

Kredyt gotówkowy za darmo w parabanku?

Z kolei, jeśli interesuje nas kredyt gotówkowy 0 RRSO, możemy zainteresować się ofertami parabanków, czyli firm pożyczkowych. Bardzo często proponują one nowym klientom zaciągnięcie zobowiązania do konkretnej kwoty maksymalnej zupełnie za darmo. W takim przypadku rzeczywiście udzielane są kredyty za darmo, gdyż w danym okresie kredytowania (w ratach) lub po jego upłynięciu (w jednej racie) musimy zwrócić dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Nie ponosimy wówczas żadnych kosztów związanych z oprocentowaniem, prowizjami, opłatami za udzielenie kredytu, marżami i innego typu dodatkowymi kosztami. Warto jednak zaznaczyć, że takie kredyty za darmo w parabankach udzielane są w niższych kwotach, najczęściej nie przewyższających kilka tysięcy złotych. Jednak w wielu przypadkach może okazać się to opłacalną ofertą, zwłaszcza dla osób, które potrzebują niedużych sum na pilne wydatki.

Kredyt gotówkowy 0 RRSO w parabanku. Czy to bezpieczne?

Zdarza się, że niektórzy konsumenci obawiają się korzystania z ofert parabanków. Najczęściej dzieje się tak, gdy nie brali wcześniej żadnych chwilówek czy pożyczek. Często bowiem szukamy odpowiedzi na pytanie, czy kredyt gotówkowy za darmo jest bezpieczny i czy taka oferta nie ma ukrytych opłat? Nie musimy obawiać się żadnego oszustwa ze strony firmy pożyczkowej, pod warunkiem, że wybierzemy tę wiarygodną. Przede wszystkim pamiętajmy, aby nie podpisywać z umowy z pożyczkodawcą, o którym nie ma żadnych informacji w Sieci i o którym nigdy nie słyszeliśmy. Często przestrzega się przed korzystaniem z ofert wywieszanych na tablicach czy słupach ogłoszeniowych lub umieszczanych w formie amatorskiego ogłoszenia na portalach. Takie praktyki mogą wiązać się z ryzykiem nieuczciwości ze strony firmy pożyczkowej.

Jak wybrać więc wiarygodne źródło, z którym podpiszemy umowę o darmowy kredyt gotówkowy? Warto zapoznać się z dostępnymi rankingami kredytów gotówkowych. Takie zestawienia są przygotowywane przez analityków finansowym. Znajdują się w nich wyłącznie oferty znanych firm, które istnieją na rynku długi czas i cieszą się dobra opinią wśród klientów. Dodatkowo, biorąc kredyty za darmo dostępne w rankingach, mamy pewność, że aktualne warunki są najkorzystniejsze na rynku pożyczkowym.

Kredyt gotówkowy za darmo w parabanku a kredyt w banku — porównanie

KREDYT W PARABANKU KREDYT W BANKU
MINIMUM FORMALNOŚCI WIELE FORMALNOŚCI DO DOPEŁNIENIA
NISKA ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA SZCZEGÓŁOWA OCENA ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ
UDZIELANE BEZ BIK I KRD HISTORIA KREDYTOWA W BIK I REJESTRY ZADŁUŻONYCH ZAWSZE SĄ SPRAWDZANE
PRZYZNAWANE OSOBOM ZADŁUŻONYM NIEDOSTĘPNE DLA DŁUŻNIKÓW
SZYBKA DECYZJA KREDYTOWA DŁUŻSZY CZAS OCZEKIWANIA NA WYDANIE DECYZJI KREDYTOWEJ
MOŻLIWOŚĆ WYPŁATY ŚRODKÓW W DOMU PRZEZ AGENTA LUB W PLACÓWCE POCZTOWEJ ŚRODKI TRAFIAJĄ NA NASZE KONTO
MOŻLIWY DARMOWY KREDYT GOTÓWKOWY KREDYT GOTÓWKOWY ZAWSZE WIĄŻE SIĘ Z KOSZTAMI
BEZ WYCHODZENIA Z DOMU KONIECZNOŚĆ DOSTARCZANIA DOKUMENTÓW DO PLACÓWKI
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA