Zamknij
REKLAMA

Międzynarodowa Wystawa Robotów w Łodzi zawieszona

16:04, 23.10.2020 | Artykuł promocyjny
Skomentuj

Trzy podwójne zaproszenia na Międzynarodową Wystawę Robotów, która odbędzie się w Łodzi w dniach od 9 października do 15 listopada trafiły już do naszych Czytelników.

W związku z nowymi regulacjami związanymi z sytuacją COVID w Polsce wystawa ROBOPARK w Łodzi została czasowo zamknięta. Wszystkie zakupione (rozdane) wcześniej bilety zachowują ważność i będą mogły być wykorzystane po ponownym otwarciu wystawy. Będziemy na bieżąco informować o aktualnej sytuacji na naszych stronach internetowych i mediach społecznościowych.

Odwiedźcie RoboPark – międzynarodową wystawę dla całej rodziny, dzięki której Ty i Twoja pociecha wejdziecie w interakcję z 70 robotami z całego świata.Zobaczycie prawdziwy teatr robotów, nauczycie się sterować dronami, zanurzycie się w świat wirtualnej rzeczywistości, a siłą swojego umysłu zmusicie przedmioty do latania. RoboPark to miejsce, w którym wszyscy, nawet najmłodsi, poczują się jak prawdziwi wynalazcy.

[KONKURS]229[/KONKURS]

Zobaczycie TOPowe roboty. Eksponaty, które zdobyły nagrody główne na międzynarodowej wystawie technologicznej CES 2020. Dokładnie co 20 minut zaserwujemy Wam nowe i zupełnie nieprzewidywalne widowiska z udziałem robotów, dronów i powietrznych hologramów.

Przeprowadzicie elektryzujące eksperymenty. Zasiądziecie na widowni jedynego takiego, tanecznego SHOW w wykonaniu robotów. Staniecie się częścią wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Roboty-rekordziści, którzy zasłynęli na całym świecie.

Czekają na was interaktywne gry, a w tym: robo-piłka, robo-boks, a nawet robo-sumo. Weźmiecie udział w warsztaty i zajęcia dla dzieci i dorosłych. Będą też hologramy w powietrzu oraz Warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci i dorosłych.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA