Zamknij
REKLAMA

Pierwsze takie biura do wynajęcia w Kutnie

14:30, 11.09.2020 | Artykuł sponsorowany

Biurowiec Zduński - Przestrzeń biurowa dedykowana wysokiej jakości biznesom - standardy ekologiczne, zewnętrzna zielona strefa relaksu, zaplecze do spotkań i prezentacji.

Aktualnie dostępna przestrzeń do wynajęcia – 100 metrów kwadratowych na parterze budynku z witrynami od Rynku Zduńskiego.

Biurowiec Zduński przez ponad 20 lat stanowił siedzibę Banku BPH, po dostosowaniu przestrzeni do wysokich standardów oddajemy do wykorzystania przestrzeń biurową o powierzchni 100 metrów kwadratowych znajdującą się na parterze budynku.

Przestrzeń składa się z open space, pomieszczeń dedykowanych takich jak – pokój do spotkań one to one, serwerownia z wyposażeniem, skarbiec z sejfem, pomieszczenie socjalne i pomieszczenie na szafy z dokumentami.

Biurowiec Zduński jest w pełni klimatyzowany, a oferowana powierzchnia posiada dodatkowo ekologiczny system nawiewowo-wywiewny.

Oferowane biuro jest dostosowane i gotowe do wynajęcia.

Najemca posiadać będzie dostęp do rozbudowanego systemu alarmowego i pełnego monitoringu, dedykowanych miejsc parkingowych, oraz bezpłatny dostęp do wspólnej jadalni i zielonego patio dla swoich pracowników i gości.

Serdecznie polecamy firmom o ugruntowanej pozycji, które szukają wysokiej jakości przestrzeni biurowych dających prestiż i komfort codziennej pracy.

Oferta w trybie licytacji: cena wywoławcza - miesięczny czynsz 6900,00 netto + prąd, woda

Umowa na czas określony: minimum 24 miesiące

Preferujemy udział w licytacji przez właścicieli: biur rachunkowych, oddziałów banków, biur ubezpieczeniowych, kancelarii notarialnych, kancelarii adwokackich, firm z branży kreatywnej (agencje filmowe, studia fotograficzne, media), aptek, salonów day-spa

Osoby, które zgłoszą swoje zainteresowanie zostaną zaproszone na dzień otwarty podczas, którego nastąpi prezentacja przestrzeni, koktajl, oraz licytacja i wybór najkorzystniejszego oferenta.

Jeśli szukasz biura o mniejszej powierzchni, a chciałbyś skorzystać z naszych przestrzeni i sąsiedztwa – zadzwoń 505704949, w swojej ofercie posiadamy także lokale o powierzchni: 15, 25, 60, 85 metrów kwadratowych.

Kontakt, umówienie prezentacji live lub online, oraz zgłoszenie udziału w dniu otwartym i licytacji: wynajem@biurowieczdunski.pl

+48 505-70-49-49 / +48 510-688-771

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA