Zamknij
REKLAMA

Wypromuj swoją markę

15:59, 03.09.2020 | (.)
Skomentuj

Reklamy możemy spotkać na każdym kroku. Jedne nam się bardziej podobają i bardziej do nas przemawiają, inne znacznie mniej. Jeżeli prowadzisz swoją firmę lub zajmujesz się marketingiem, z pewnością doskonale już wiesz, jak ważna jest reklama. W obecnych czasach prym wiedzie reklama online, jednak warto także pamiętać o tej w formie offline. Przypomnimy kilka form reklamy offline, którymi powinna zainteresować się każda firma!

Naklejki reklamowe

Naklejki reklamowe mogą przybrać przeróżną formę. Mogą pełnić nie tylko funkcję reklamową, ale także informacyjną, jak ma to miejsce np. w przypadku naklejek na panele do urządzeń i maszyn. Wykonane mogą być z różnych materiałów oraz przybierać różne kształty. Dają niemal nieograniczone możliwości w kwestii kreacji. 

W ofercie firmy GrawerPix dostępne są naklejki znamionowe, tapety, folie One Way Vision, folie szronione, folie samochodowe, naklejki z folii tablicowej, plombujące, podłogowe oraz odblaskowe. Oprócz tego znajdziemy także dekory i naklejki monokolorowe, wspomniane wcześniej panele do urządzeń, folie magnetyczne oraz etykiety na pojemniki i butelki. 

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie? Wejdź na https://naklejki.grawerpix.pl 

Pylony i witacze reklamowe

Siedziba Twojej firmy czy też sklep albo magazyn powinny być widoczne dla partnerów biznesowych oraz klientów. Zadbaj o odpowiednią widoczność dzięki pylonom reklamowym. Dostępne zazwyczaj w dwóch opcjach - podświetlanej i niepodświetlanej dają wiele możliwości. Wysoka jakość materiałów i doświadczenie sprawiają, że witacze wyprodukowane przez GrawerPix to dobra decyzja. Wejdź na https://grawerpix.pl/reklama/pylony-witacze/ i dowiedz się o nich więcej. 

Litery reklamowe w 3D

Jeżeli chcesz wyróżnić swoją firmę, zamiast zwykłych kasetonów czy tablic reklamowych, postaw na litery 3D, z efektem podświetlenia lub bez. Wybierając dodatkowe podświetlenie, zadbasz o lepszą widoczność sklepu lub firmy także po zmroku. Zobacz realizacje GrawerPix na https://grawerpix.pl/reklama/litery-3d/ i przekonaj się, jak atrakcyjna może być reklama Twojej firmy 

Inne formy reklamy

Powyższe formy reklamy, to nie to, czego szukasz? A może już się reklamujesz dzięki naklejkom, literom 3D i pylonom, teraz szukasz nowych rozwiązań? Oto kilka z ciekawszych, które mogą Cię zainteresować - kasetony, otoki reklamowe, tablice reklamowe, tabliczki znamionowe, druk wielkoformatowy oraz odzież i gadżety.

Reklamuj swoją firmę, wybierając kilka form reklamy. Dzięki temu dotrzesz do szerszego grona potencjalnych klientów. Pamiętaj, żeby wybierać firmy, które posiadają doświadczenie i wykonują reklamy z wykorzystaniem najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów. GrawerPix, to firma, której właśnie szukasz. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA