Zamknij
REKLAMA

Kompleksowe wyposażenie sklepów, czyli meble na wymiar

15:56, 03.09.2020 | (.)
Skomentuj

Wyposażenie sklepów jest jednym z elementów składających się na sukces sprzedażowy. Jeżeli chodzi o klienta, powinno zapewnić wysokie walory estetyczne i zachęcić do wejścia do sklepu. W odniesieniu do sprzedawców natomiast, meble sklepowe pełnią bardzo ważną rolę w zakresie wygody i jakości obsługi.

Kompleksowe wyposażenie sklepów – co powinno się znaleźć w salonie sprzedaży

Meble sklepowe podzielić można na dwie grupy – te, które mają za zadanie wyeksponować towar oraz te, które porządkują asortyment na zapleczu. Do mebli sklepowych zaliczyć możemy przede wszystkim gabloty i regały, ladę oraz regałowe systemy przechowywania. Wielkość oraz sposób łączenia poszczególnych elementów wyposażenia powinny być dostosowane do gabarytów i wagi towarów.

Wyposażenie sklepów a sezonowość

Kompleksowe wyposażenie sklepów powinno pozawalać na przechowywanie asortymentu przez cały rok bez względu na typ i charakter kolekcji. W sklepie obuwniczym latem, kiedy sprzedawane są sandały i pantofle potrzeba innego typu regałów, a zimą, kiedy wystawiane są modele z wysoką cholewką, niezbędna jest możliwość zwiększenia wysokości regałów. Podobnie w przypadku sklepów z odzieżą – kolekcje zawierające krótkie sukienki produkowane są na zmianę z tymi długimi, nieekonomicznie byłoby za każdym razem dokonywać zmiany mebli, dlatego warto zakupić taki, system, który umożliwi samodzielne dokonanie regulacji wysokości i szerokości.

Gdzie można kupić meble do wyposażenia sklepów

Meble, które mają służyć przez lata w sklepie, powinny być zaprojektowane i dostosowane idealnie do wnętrza, w którym mają się znaleźć. Taką możliwość dają nam tylko systemy wykonane na wymiar. W ten sposób dostaniemy możliwość dopasowania wyposażenia sklepu do charakteru pomieszczenia, jak i naszych indywidualnych preferencji, co pozwala na przykład na umieszczenie charakterystycznych elementów, którymi może być np. nasze logo. W ten sposób podkreślimy indywidualność naszego sklepu, czy sieci. 

Meble Sklepowe - Producent Wyposażenia Sklepów | Vonart.com.pl

Istnieje oczywiście możliwość zakupu gotowych elementów w popularnych sieciówkach, jednak rozwiązanie to ma wiele minusów – jakość takich mebli jest z reguły niska, podobnie jak możliwość dopasowania ich do wnętrza. Ewentualne procesy reklamacyjne natomiast mogą ciągnąć się w nieskończoność. Kupując wyposażenie w firmie, która specjalizuje się w projektowaniu i dostarczeniu mebli na wymiar, otrzymujemy gotowy system,  na którego wygląd mamy wpływ i możemy dokonać stosownych zmian. Podejście do każdego pomieszczenia jest indywidualne podobnie jak do klienta. Każdy projekt poprzedzony jest rozmową o oczekiwaniach co do finalnego wyglądu.

Inny typ mebli będzie potrzebny jubilerowi, a całkiem inny w sklepie odzieżowym. Warto zatem wykonanie tego typu wyposażenia powierzyć profesjonaliście, ponieważ ich wygląd i funkcjonalność mają pomagać nam w sprzedaży przez wiele lat. Jedną z firm od lat specjalizujących się w dostarczaniu kompleksowego wyposażenia sklepów jest wrocławski Vonart. Poznaj ofertę firmy i przekonaj się, czym różni się indywidualne podejście do klienta, od masowej sprzedaży mebli w sieciówkach.

Znajdziesz nas pod adresem: 53-609 Wrocław, ul. Fabryczna 10lub na naszej stronie: Vonart.com.pl

Źródło: Meble Sklepowe - Producent Wyposażenia Sklepów | Vonart.com.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA