Zamknij
REKLAMA

Skórzana torba na laptopa: codzienny atrybut gentlemana?

17:36, 03.08.2020 | (.)
Skomentuj

Elegancja i właściwy styl to nieodzowne atrybuty współczesnego gentlemana. Aby zawsze czuć się pewnie, dodatki, takie jak pasek do spodni, galanteria skórzana, czy tytułowa męska torba na laptopa, muszą być dobrane z dbałością o szczegóły. O tym, dlaczego torba na laptopa decyduje o naszym wizerunku, jest nieocenionym atrybutem biznesowym i doskonale buduje image mężczyzny opowiedział nam stylista z gentle-man.pl.

Skórzana torba na laptopa: dlaczego warto?

Skóra licowana, odpowiednio pielęgnowana i dobrana kolorystycznie do pozostałych dodatków naszej garderoby potrafi bardzo ubogacić nawet casualowe stylizacje. Oczywiście dla współczesnego gentlemana liczy się aspekt praktyczny, więc w pierwszej kolejności męska torba na laptopa (Gentle-man.pl) musi być funkcjonalna i wygodna. Skórzana galanteria od zawsze jest symbolem elegancji i wyszukanego stylu – właściwie podkreśla więc charakter gentlemana, towarzysząc mu w codziennych obowiązkach.

Torba skórzana na laptopa, jeśli tylko wykonana została z zachowaniem wysokich standardów jakościowych, to zakup na dziesięciolecia. Licowana skóra jest odporna, elastyczna i… nie wychodzi z mody, już od wielu dekad czarna i brązowa skóra jest pożądanym przez mężczyzn materiałem, w gentle-man.pl widzimy to w przypadku całej galanterii skórzanej, czyli także pasków do spodni, portfeli itp.

Fot. Skórzane męskie torby marki Brodrene (Gentle-Man.pl)

Jak torba na laptopa skórzana buduje wizerunek w biznesie?

To pytanie już samo w sobie trochę nakierowuje na właściwą odpowiedź. Jak już wspomnieliśmy, skóra licowana jest materiałem, który symbolizuje klasę i elegancję, typową dla gentlemanów od wielu pokoleń. Dodatki tego typu są więc pożądane w wizerunku współczesnego biznesmena. Mówi się przecież, że dobre wrażenie można zrobić tylko jeden raz, a zatem okazja ta musi być wykorzystana w stu procentach – przede wszystkim na spotkaniach biznesowych, prezentacjach itp. Mimo, że może nam się wydawać, iż nie oceniamy rozmówców w tak pobieżny sposób, to jednak podświadomie właśnie takie drobne detale, jak męska torba na laptopa wykonana z błyszczącej skóry, a nie materiału połączonego z tworzywem, powie nam coś o partnerze biznesowym, jeszcze zanim wymienimy z nim pierwsze słowa.

Fot. Stylowe skórzane męskie torby na ramię - Gentle-Man.pl

Jaka skórzana torba na laptopa najlepiej buduje wizerunek modnego mężczyzny?

W gentle-man.pl staramy się nie szufladkować facetów do konkretnych nurtów stylistycznych, dzieląc je na modne i niemodne. Akurat torba skórzana na laptopa to atrybut raczej elegancki, nieco bardziej formalny, zwłaszcza jeśli jest to np. torba w postaci aktówki lub stylizowana na taką. Można więc założyć, że to dodatek do męskiej garderoby, który podkreśli nieco bardziej elegancki ton całej stylizacji, nawet jeśli mamy na sobie jeansy i koszulę w kratę, wówczas skórzana torba na laptopa to ten element, który sygnalizuje o profesjonalnym i rzeczowym charakterze jej posiadacza.

Skórzana galanteria wychodzi jednak współcześnie poza dość konserwatywne schematy stylistyczne. A zatem oprócz aktówki, trafimy dzisiaj na bardziej casualowe lub niemal sportowe modele, a także bardzo ciekawe i modne ostatnimi czasy skórzane plecaki na laptop, bardzo funkcjonalne i wygodne, jednocześnie budujące oryginalne i przykuwające uwagę połączenie elegancji i sportowego, trochę młodzieżowego ducha.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA