Zamknij
REKLAMA

Skuteczne antyoksydanty? Poznajcie astaksantynę BioAstin!

13:55, 23.07.2020 | (.)
Skomentuj

Wśród produktów, które mogą pochwalić się bardzo wysoką efektywnością i mają swoje zastosowanie w naturze, jednym tchem wymieniana jest właśnie tytułowa astaksantyna. Właściwości tego związku odkryto, obserwując łososia, rybę, która potrafi płynąć pod prąd setki kilometrów. To właśnie barwnik astaksantyna nadaje łososiowi jego charakterystycznego, czerwonawego koloru. Dziś przeanalizujemy astaksantynę BioAstin od KenayAG.PL.

Astaksantyna: co to jest?

Jak już wspomnieliśmy astaksantyna naturalna jest barwnikiem, a konkretniej karotenoidem. Ona nadaje czerwonawą lub różową barwę łososiowi, krewetkom czy homarowi. Naukowcy odkryli ciekawe właściwości astaksantyny. Okazało się, że po wnikliwych analizach wykazuje ona bardzo silne działanie przeciwutleniające. Ma działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne – przeciwdziała powstawaniu i niweluje już powstałe stany zapalne w naszym organizmie. Można zatem rzec, że astaksantyna naturalna (Kenay.com.pl/92-bioastin-astaksantyna-4-mg-60-kapsulek.html) jest bardzo skutecznym związkiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który warto stosować profilaktycznie. Dlatego dobrze, by w naszym jadłospisie od czasu do czasu znalazły się owoce morza.

Astaksantyna: gdzie występuje?

Jak już wspomniano, w największej koncentracji znajdziemy astaksantynę właśnie w owocach morza. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że w naszych warunkach klimatycznych występują one w codziennej diecie niezwykle rzadko. Dlatego też polska firma na swoim serwisie KenayAG.PL dystrybuuje bardzo efektywny, naturalny suplement diety pod nazwą BioAstin. Według analiz astaksantyna aktywnie blolkuje enzymy odpowiedzialne za ból, jak również obniża poczucie zmęczenia i poprawia regenerację organizmu (między innymi odbudowę mięśni oraz poziom energii) – dlatego też astaksantyna BioAstin często wybierana jest przez osoby aktywne fizycznie.

Fot. Astaksantyna firmy Kenay

Astaksantyna: działanie?

Wiemy już, że astaksantyna naturalna działa przeciwzapalnie i regenerująco. Ale czy ma jeszcze jakieś działanie? Astaksantyna jako karotenoid korzystnie wpływa na ludzkie oczy, zmniejszając ryzyko zachorowań oraz wzmacniając wzrok. Jak wspomnieliśmy w tytule – astaksantyna BioAstin to skuteczny przeciwutleniacz. Oznacza to, że aktywnie niszczy wolne rodniki. Warto wiedzieć, że astaksantyna działa wielokrotnie silniej niż inne znane naturalne antyoksydanty, jak kwas askorbinowy, koenzym Q10 czy kwas alfaliponowy, które również możemy spotkać pod postacią suplementów diety w sklepie KenayAG.PL.

Właściwości astaksantyny widać nie tylko po samopoczuciu i ogólnej kondycji zdrowotnej, ale także korzystnie wpływa ona na urodę. Regularne stosowanie BioAstin poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci. Skóra jest lepiej nawilżona i jędrna, wygładzają się w sposób naturalny bruzdy i zmarszczki, poprawia się także jej kolor.

Astaksantyna: ile kosztuje?

Aktualnie za opakowanie wysokiej jakości, certyfikowanego suplementu diety BioAstin należy zapłacić około 90 – 100 zł za opakowanie 60 kapsułek. Astaksantyna ta pochodzi z wprost z Hawaii i pozyskiwana jest z alg Haematococcus Pluvialis, które stanowią główne pożywienie kryli – biomasy znanej z dużej zawartości astaksantyny. Do produkcji wykorzystywana jest najwyższej jakości woda oraz najnowsze technologie hodowlane.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA