Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowy smak kawy

13:12, 20.07.2020 | materiały partnera

Dobra kawa to najlepszy sposób na stres, nieprzespaną noc, czy odrobinę relaksu po ciężkim dniu. Kubek kawy przywraca energię i pobudza do życia nawet zaspanego człowieka. Lubimy kawę za jej aromat i delikatnie kwaskowaty smak. Sekretem smaku kawy są ziarna i proces palenia i oczywiście doborowe towarzystwo, które umila czas przy kawie ciekawymi anegdotami. Do kawy znakomicie pasuje ciasto lub czekolada. Kawa może być składnikiem lodów, deserów i domowych wypieków. Ma zagorzałych zwolenników i przeciwników. Lekarze różnie mówią o właściwościach kawy – jedni uważają, że to używka, a inni podkreślają jej walory zdrowotne.

Zaufanie klientów od 1991 roku

Polscy klienci lubią marki z historią, ponieważ firma działająca od wielu lat jest gwarantem jakości i zachowania tradycji. Jedną z ulubionych marek kaw jest Woseba e-szop24.pl/produkt,46216,Woseba-Arabica-Kawa-palona-mielona, która funkcjonuje na rynku od 1991 roku i ma w ofercie różne rodzaj kaw: rozpuszczalne, ziarniste, mielone. Jest to marka rozpoznawalna ze względu na charakterystyczne logo i estetyczne oraz eleganckie opakowania.

Unikalność kaw Woseba

Smakosze wszędzie rozpoznają kawę Woseba, kiedy jest już w kubku lub w filiżance. Swoje charakterystyczne i unikalne walory smakowe zawdzięcza dokładnej selekcji ziaren kawy oraz odpowiedniemu paleniu. Ziarna kawy pochodzą z Ameryki Południowej, zwłaszcza Brazylii, Azji i Afryki. Są to ziarna z plantacji oraz krzewów dziko rosnących. Specjalny, harmonijny proces parzenia nadaje jej delikatny, a jednocześnie głęboki i pełny smak. Kawy Woseba charakteryzuje niska kwasowość, którą doceniają smakosze. Smak jest intensywny i unikatowy. Niektórzy konsumenci uważają, że kubek kawy przywraca harmonię w życiu- jest to chwila na bycie ze swoimi myślami lub na spotkanie z miłymi osobami. Obie okoliczności picia kawa – w samotności lub towarzystwie są potrzebne ludzkiej psychice. Rozpuszczalne mieszanki kaw Woseba są specjalnie dobrane i cechują się najwyższą jakością. Są delikatne i aromatyczne. Klienci doceniają ich wyjątkowy, intensywny i wspaniały aromat.

Wygodne przygotowanie

Kawa Woseba doskonale sprawdzi się zarówno podczas parzenia w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych, jak i metodą tradycyjną. Znakomicie smakuje z mlekiem lub ulubionymi przyprawami.

Brazylijski smak

Woseba ma linię kaw brazylijskich bardzo cenionych przez smakoszy. Wyróżniają się one łagodnym, ale głębokim smakiem i nutą słodyczy. To świetny wybór dla osób, które nie lubią kwaskowatego aromatu. Pozyskiwana jest z wyżynnych plantacji Brazylii. Kawa rozpuszczalna łączy w sobie harmonijny smak i łatwość przygotowania. Serię brazylijską można rozpoznać po napisie „Brasil” oraz po grafice dymku w barwach Brazylii – dymek żółto-zielony i po brązowym opakowaniu, który przywodzi na myśl kolor ziaren kawy.

Rodzinna Woseba

Kawa Rodzinna z Woseby to jedna z najchętniej wybieranych kaw e-szop24.pl/podkategoria,120,Kawa-i-herbata-Kawa-mielona-Ziarnista. Żółte, eleganckie opakowanie, zdecydowany , intensywny smak i aromat to przyczyny popularności tej kawy. Swoje walory smakowe zawdzięcza mieszance odpowiednio dobranych kaw naturalnych, pochodzących z wybranych plantacji świata oraz pilnie strzeżonej tajemnicy palenia i mielenia ziaren. Zaletą tej kawy jest przystępna cena produktu niezależnie od jego wagi.

Dla wymagających konsumentów

Piękna seria GOLD zachwyca złotym opakowaniem i cudownym aromatem przenoszącym smakosza do gorącej Brazylii lub Afryki. Większe opakowania (torebki lub puszki) to wyraz dbałości o długą przyjemność klienta i zaangażowania firmy w ochronę środowiska naturalnego. Złota puszka, nawet po zużyciu kawy może być piękną dekoracją w kuchni i służyć do przechowywania delikatnych ziaren kawy lub innych sypkich produktów. Seria GOLD z Woseby jest mieszanką wysokiej jakości kaw, którą cechuje harmonijny i intensywny smak.

Właściwości zdrowotne kawy

Statystyczny Polak wypija prawie 2 filiżanki kawy dziennie. Kawa zawiera w sobie nie tylko pobudzającą kofeinę, ale także ponad tysiąc różnych substancji bioaktywnych, w większości pozytywnie wpływających na zdrowie. Część z nich ma działanie antyoksydacyjnie. Wśród nich są polifenole: m.in. kwas chlorogenowy, katechiny, flawonole, kwasy fenolowe (w tym galusowy i kawowy), kwas chinowy. "Mała czarna" ma w swoim składzie niewielkie ilości witamin i minerałów, np. witaminę B3, B5, niacynę, magnez, potas czy cynk. Niestety zawiera też składniki szkodliwe dla zdrowia, np.: akryloamid i furan. Kawę wykorzystuje się w prewencji chorób, ponieważ chroni komórki przed uszkodzeniami, zapobiega zawałowi serca i udarowi. Udowodniono, że kawa może zapobiegać powstawaniu nowotworów, np.: raka jelita grubego i cukrzycy typu II.

Kawa Woseba nie tylko doskonale smakuje i cudownie pachnie. Jest w 100% naturalna, więc ma korzystne właściwości zdrowotne. Warto ją pić dwa razy dziennie i poczuć chwilę przyjemności, jaką zapewnia jej harmonijny, niepowtarzalny i wyjątkowy aromat. Jest coraz więcej dowodów na to, że kawa nie jest czymś szkodliwym. Wręcz przeciwnie – lekarze potwierdzają jej dobroczynny wpływ na zdrowie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA