Zamknij
REKLAMA

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć z telefonu android

19:42, 08.07.2020 | (.)
Skomentuj

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się kiedykolwiek przez przypadek usunąć jakiś plik czy to zdjęcie z komputera czy też telefonu bądź sms , który chciałbyś odzyskać ale nie wiesz jak to zrobić ? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne.

Profesjonalny program do odzyskiwania danych

Temat odzyskiwania skasowanych plików jest dość obszerny więc postaramy się po krotce wyjaśnić jak to działa, że w ogóle odzyskanie skasowanego zdjęcia jest możliwe. Skasowany plik czy to z komputera czy też telefonu, tak naprawdę jest jedynie ukrywany przed użytkownikiem, w dalszym ciągu znajduje się on w sektorach dysku czy też pamięci telefonu przez co możliwe jest jego odzyskanie.

Program do odzyskiwania zdjęć z telefonu

Jeżeli chcesz odzyskać skasowane zdjęcia to bardzo ważne jest żeby po usunięciu danych, które mają być odzyskane żeby w pamięci telefonu czy też dysku twardego nie zapisywać żadnych plików, ponieważ jeżeli takie dane zostaną nadpisane wtedy odzyskanie skasowanego pliku może być nie możliwe.  Więcej na temat odzyskiwania skasowanych zdjęć znajdziesz w tym artykule http://plom.pl/odzyskiwanie-usunietych-zdjec/ Dzięki programom do odzyskiwania zdjęć w 90% możesz na prawdę szybko odzyskać np wszystkie skasowane zdjęcia z wakacji.

Jak trwale usunąć dane z dysku

Z drugiej strony, jeżeli tak łatwo można odzyskać skasowane zdjęcia z telefonu, to jak sprzedajesz komputer czy też telefon warto zadbać o trwałe usunięcie danych żeby niby nabywca urządzenia nie odzyskał zdjęć, których nie chcielibyście żeby oglądały obce osoby.

Odzyskiwanie usuniętych sms android

Program do odzyskiwania SMS z pamięci telefonu ? Podobnie ma się sprawa z usuniętymi smsami , są one kasowane ale mimo wszystko w dalszym ciągu jest możliwość ich odzyskania o czym więcej przeczytasz tutaj http://www.embiznes.pl/inne/odzyskiwanie-smsow/ w artykule jest opisane jak to zrobić i jakich darmowych programów użyć. Używając odpowiednich programów bardzo szybko skutecznie można odzyskać skasowane zdjęcia z wakacji , inne różnego rodzaju ważne dokumenty czy też wyżej wspomniane smsy.

Profesjonalne firmy są w stanie odzyskać skasowane pliki z uszkodzonych dysków twardych czy też kart pamięci, niestety tego typu usługi nie należą do tanich. Dlatego warto zwracać uwagę na pliki , które usuwamy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA