Zamknij
REKLAMA

Rowerem elektrycznym przez Zakopane

17:32, 27.06.2020 | (.)
Skomentuj

Być w Zakopanem i nie korzystać z dostępnych tam form aktywności – to byłby wielki błąd. Miasto poza tym, że posiada cenne zabytki, ciekawą kulturę, miejsca, w których przekonamy się, co znaczy prawdziwa biesiada, zachwyca przede wszystkim krajobrazami, a te można podziwiać na różne sposoby. Jednym z nich są wycieczki na rowerach elektrycznych.

Dlaczego e-bike?

Poznawanie miasta pod Giewontem oraz jego okolic na dwóch kółkach daje wiele radości, jest rewelacyjną zabawą. Jednak górskie tereny mają to do siebie, że bywają dość wymagające. Nie zawsze mamy chęci na duży wysiłek, ale fakt ten nie powoduje, iż musimy rezygnować z wycieczki! Dostępne bowiem są rowery elektryczne. Te pojazdy wiele ułatwiają, dzięki nim trudne odcinki nie stanowią dla nas przeszkody. Nie musimy zamartwiać się tym, że pokonamy część trasy i zmuszeni będziemy odpuścić sobie wyprawę z powodu braku sił. Co więcej – nadal troszczymy się o formę, ponieważ angażujemy do pracy mięśnie i pedałujemy, ale napęd elektryczny jest ogromnym wsparciem. Rozwiązanie idealne, prawda?

Wycieczka rowerowa pozwala nam złapać dobrą energię, zrelaksować się, wyciszyć. W otoczeniu zieleni, górskich szczytów, scenerii, które budzą zachwyt, nie sposób myśleć o przyziemnych sprawach i troskach. Pokonując malowniczą trasę skupiamy się tylko na widokach i czerpaniu radości z wyprawy. Łączymy miłe z pożytecznym – delektujemy się pejzażami, chłoniemy atmosferę miejsca, a przy tym wzmacniamy kondycję.

Kto raz miał okazję odkrywać górskie tereny na dwóch kółkach, ten wie, że jest to wielka frajda, gdy co chwilę oczom ukazuje się inny obraz, coś, czego dotąd nie widzieliśmy. Taki sposób spędzania czasu spisze się np. kiedy wypoczywamy z przyjaciółmi, czy pociechami. Wspólne chwile są przecież niezmiernie istotne, miło się je wspomina.

Wypożyczalnia warta uwagi

Na terenie Zakopanego, przy Krupówkach działa wypożyczalnia e-rowerów - bikedoo.pl, dysponująca nowoczesnymi, wysokiej jakości jednośladami. Firma posiada rozbudowaną ofertę. Do wyboru różnorodne pakiety - https://www.bikedoo.pl/pakiety/rowery-elektryczne-zakopane. Każdy wybierze odpowiedni dla siebie rodzaj wycieczki i trasę, która najbardziej przypadnie mu do gustu. Nam spodobała się opcja przejażdżki przecudowną Doliną Chochołowską. Przebywanie w niej, to moc pozytywnych emocji. W takim zakątku w mig relaksujemy się i uznajemy, że perfekcyjnie wybraliśmy kierunek wypoczynku, bo Zakopane gwarantuje miejsca, których czar trudny jest do opisania.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA