Zamknij
REKLAMA

Zakładasz własną pralnię? Zobacz, kto może Ci w tym pomóc!

19:53, 30.03.2020 | (.)
Skomentuj

Polacy nie tylko coraz częściej korzystają z pralni – i tych wodnych, i tych chemicznych – ale również coraz chętniej inwestują w tego typu biznes. Nie tylko usługi tego typu są coraz bardziej poszukiwane przez potencjalnych klientów, ale potrafią również oferować opcje oraz udogodnienia, które ciężko znaleźć w przypadku biznesów w wielu innych branżach. Jeżeli i Ty zastanawiasz się nad własną pralnią – pamiętaj, że na każdym etapie możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia, które oferuje firma Sovrana.

Sovrana powstała w Olkuszu w roku 1998 – posiada więc już ponad 20 lat doświadczenia w biznesie pralniczym. Chociaż zaczynali od własnej pralni, szybko przekonali się, że potrafią zrobić znacznie więcej. Szybko zaczęli sprzedawać koncepty pralni, przygotowane pod klucz, niezbędne szkolenia czy w końcu wystartowali ze sprzedażą niezbędnych w pralniach środków chemicznych, akcesoriów czy w końcu sprzętu pralniczego. Do tej pory Sovranie udało się zaprojektować, wyposażyć i uruchomić blisko 1000 pralni – to naprawdę imponujący wynik, który świadczy nie tylko o olbrzymim doświadczeniu, ale również o zaufaniu, którym darzona jest firma Sovrana przez swoich biznesowych partnerów.

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcie firmy Sovrana?

Otworzenie swojej pralni jest biznesem, który kusi bardzo wiele osób. Dostrzegają one, że popyt na usługi tego typu cały czas rośnie, podczas gdy rynek nie jest jeszcze nasycony odpowiednią ilością firm, które oferują usługi pralnicze, zwłaszcza w dużych miastach. Kiedy przyjrzymy się statystykom z krajów zachodnich, dostrzeżemy, że tam popularność pralni jest jeszcze większa, a polski rynek prawdopodobnie będzie dążył właśnie do sytuacji, którą mamy na zachodzie. Oznacza to, że otworzenie swojej pralni wydaje się dla wielu znakomitym rozwiązaniem.

Pralnia chemiczna czy pralnia wodna?

To naprawdę ważna decyzja, którą musimy podjąć. W końcu są to pralnie, które oferują jednak inne usługi i skierowane są do innych typów klientów. W obu przypadkach może pomóc nam jednak firma Sovrana. W przypadku pralni wodnych pamiętajmy, że możemy zdecydować się na pralnię samoobsługową, z których korzystają coraz częściej mieszkańcy zwłaszcza dużych miast lub turyści, którzy je odwiedzają. W takim przypadku Sovrana umożliwia nam rozpoczęcie współpracy z marką SpeedQueen – to międzynarodowa sieć pralni, których logo możemy dojrzeć w miastach na całym świecie. Dzięki temu, w ramach franczyzy, możemy otworzyć swoją samoobsługową pralnię pod znaną marką, która będzie rozpoznawalna nie tylko przez polskich klientów, lecz również przez zagranicznych turystów, którzy decydują odwiedzić się Warszawę, Kraków, Wrocław czy inne, duże miasta w Polsce. Oni również – jeżeli przybywają tu na dłużej – potrzebują usług pralni, z których bardzo chętnie korzystają.

W takim przypadku zyskujemy nie tylko możliwość działania pod znaną marką, ale również szersze wsparcie, w tym to marketingowe. Więcej o współpracy z marką SpeedQueen można dowiedzieć się również na stronie Sovrana.pl.

Jaki usługi i wsparcie oferuje firma Sovrana?

Sovrana oferuje bardzo liczne formy wsparcia swoich klientów, do krótszych zaliczają się:
• wsparcie w zakupie urządzeń pralniczych, nowych oraz używanych,
• wypożyczenie sprzętu do pralni wodnej raz chemicznej,
• sprzedaż akcesoriów niezbędnych w każdej pralni wodnej oraz chemicznej,
• sprzedaż niezbędnych środków chemicznych,
• system wet cleaning,
• serwisu urządzeń pralniczych,
• uruchamianie pralni samoobsługowych SpeedQueen,
• prowadzenie szkoleń,
• otwieranie pralni pod klucz,
• inne usługi doradze.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Sovrana?

Podstawą jest fakt, że dzięki temu uzyskamy możliwość mądrego zainwestowania w biznes pralniczy, bez konieczności samodzielnego zdobywania pełnej wiedzy na jego temat, przynajmniej na początku samej inwestycji. Zdobywanie wiedzy, również przez naszych pracowników, możliwe jest dzięki szkoleniom, które również oferuje firma Sovrana.

Dodatkowo uzyskujemy możliwość otworzenia własnej pralni samoobsługowej pod znanym brandem, o którym pisaliśmy wyżej – SpeedQueen to marka naprawdę rozpoznawalny nie tylko przez polskich klientów.

Sovrana umożliwia nam również na znaczące ograniczenie kosztów już na samym podatku inwestycji. W innym przypadku potrzebna kwota może wynosić nawet 100 tys. euro, jednak inaczej będzie w przypadku, gdy zdecydujemy się na renomowany, lecz używany sprzęt pralniczy, pochodzący z pralni z Polski lub z krajów zachodnich. Dzięki temu początkowe koszty możemy zredukować nawet o kilkadziesiąt procent!

Sovrana pomaga oraz doradza również w innych aspektach. Jednym z nich jest odpowiedni wybór oraz dostosowanie lokalu – bez tego pralnia nie będzie mogła funkcjonować. Prawo stawia naprawdę szeregu wymagań przed takimi lokalami, dlatego warto w tym przypadku również zaufać specjalistom firmy Sovrana, którzy pomogą wybrać nam taki lokal, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni.

Więcej o samej ofercie można dowiedzieć się na stronie Sovrana.pl.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA