Zamknij
REKLAMA

GASTROMATIC dla WOŚP w Kutnie

19:02, 11.01.2020 | Ogłoszenie/Reklama
Skomentuj

GASTROMATIC KUTNO będzie po raz kolejny patronem i sponsorem WOŚP Sztab Kutno. W dniu finału będziemy rozwozili herbatę, kawę oraz słodkości dla wolontariuszy. Oczywiście całość załadunku zabierze Nysa Milicja T-522 MO 1977 PRL ZOMO - dzięki swojemu charakterystycznemu wyglądowi każdy wolontariusz z daleka zobaczy gdzie czeka na niego gorąca herbata i słodkie przekąski od „Wasiak T.S. Piekarnictwo i cukiernictwo"

SieMa! 

Jutro, w dzień finału razem z Gastromatic Kutno - wyposażenie i serwis gastronomii wyruszamy o 9.30 do wolontariuszy z kawą, herbatą i gorąca zupą oraz przepysznymi pączkami od „Wasiak T.S. Piekarnictwo i cukiernictwo" dla każdego wolontariusza WOŚP Sztab Kutno.

Od godziny 14.00 będzie można się przejechać milicją w zamian za wrzucony dar do puszki #WOŚP . Chcemy w ten sposób wspólnie z Kutnowskie Klasyki jeszcze bardziej pomóc w zbiórce pieniążków na rzecz #WOŚP_SZTAB_KUTNO

Pomagajmy ile możemy.

Miasto Kutno, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 14:00- 19:00

TANIE TAXI:

Tanie Taxi po raz kolejny jest partnerem WOŚP Sztab Kutno i od 20 grudnia w każdej naszej taksówce znajduje się puszka do której możemy wrzucać dary dla WOŚP. W dzień finału nasze taksówki będą woziły wolontariuszy za darmo. Dodatkowo postanowiliśmy cały dochód z dnia finału przelać na konto fundacji WOŚP.

SieMa 
#wosp #sztab_kutno #gramyrazemzwami

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

zygazyga

0 0

kibitki nie mieli ? nie wiem czym gestapo woziło ale też byłoby jajowo ! 01:56, 12.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone