Zamknij
REKLAMA

To miejsce dla Ciebie! Mieszkanie na osiedlu Avangarda Północy

11:14, 07.01.2020 | Reklama

To miejsce dla Ciebie. Kameralne osiedle o ciekawej architekturze.
Bezpieczeństwo i komfort, którego potrzebujesz.
Doskonała lokalizacja oraz wygodne rozwiązania komunikacyjne.

ZESPÓŁ BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH WRAZ Z GARAŻAMI W PRZYZIEMIU I ZJAZDEM Z DROGI PUBLICZNEJ

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 132 mieszkań zlokalizowanych w Kutnie przy ulicy Kasztanowej w zespole 5-ciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych  wraz z garażem podziemnym oraz niezbędnymi elementami zagospodarowania terenu oraz przyłączami mediów i dojazdem do ulicy miejskiej.

Ze względu na położenie nadano realizowanemu zespołowi obiektów nazwę „Avangarda Pólnocy”, albowiem obiekty usytuowane są na północnej części miasta, w przestrzeni pomiędzy zabudową wolnostojących domków jednorodzinnych, a otwartą przestrzenią z drugiej strony przy tym w niedalekiej odległości od centrum miasta / 10 min. spacerem/.

W trakcie projektowania obiektów zadbaliśmy o zaprojektowanie obiektów z myślą o nowoczesności i wygodzie przyszłych lokatorów, a realizację tego wyjątkowego w kutnowskich realiach przedsięwzięcia powierzyliśmy znanej,  i cenionej firmie, której doświadczenie i renoma gwarantuje najwyższą jakość wykonanych prac.

Kierujemy w związku powyższym ofertę do ludzi ceniących z jednej strony luksus i wygodę a drugiej ciszę i kontakt z naturą.

Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, ośrodków sportowych oraz sklepów i centrów handlowych. Bez problemu w najbliższej okolicy znajdziecie Państwo wszystkie instytucje potrzebne do codziennego funkcjonowania.

KONTAKT

Concept Development Sp. z o.o., Sp. K.
Plac Wolności 4, 99-300 Kutno
tel.  : 601-31-01-61

fax. : 24 254-52-55
e-mail: biuro@concept-development.pl
www.concept-development.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone