Zamknij
REKLAMA

Drukarnia wielkoformatowa we Wrocławiu - najwyższa jakość wydruku za niską cenę

14:00, 09.12.2019 | (.)
Skomentuj

Jeszcze do niedawna farby i tusze stosowane w drukarniach cechowały się nie tylko niską jakością, brzydkim zapachem, ale również zawierały w swoim składzie substancje niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Dziś technika i technologia pozwoliły wprowadzić nowoczesny druk wielkoformatowy, który cechuje się samymi pozytywnymi elementami.

Druk w najnowocześniejszej formie

Drukarnia DPI już w 2008 roku zaprezentowała druk najnowszej generacji. Wówczas to stała się ona popularna, jako drukarnia wielkoformatowa. Wrocław to, bowiem rynek, który wciąż się rozwija, udoskonala i zaspokaja oczekiwania wszystkich klientów. Dziś ogromną ilość klientów ma owa drukarnia. Wrocław stawia na wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania a właśnie taki jest druk lateksowy wielkoformatowy.

Dlaczego warto wybrać druk lateksowy?

Druk lateksowy wielkoformatowy stosują różnorodne drukarnie. Wrocław daje ku temu bardzo wielkie możliwości. Najwyższym zainteresowaniem cieszy się oferta drukarni DPI, która swoją siedzibę ma we Wrocławiu. W swej codziennej pracy korzysta ona z tuszów lateksowych, które są bardzo trwałe a dodatkowo szybko schną, przez co zaoszczędzamy bardzo wiele czasu.

Zaletą druku lateksowego jest także bardzo wysoka jakość wydruku. Kolory i barwy są żywe i odporne na warunki atmosferyczne, dlatego wszelkie banery i plakaty nimi drukowane z powodzeniem możemy umieścić na zewnątrz budynku.  

Warto podkreślić, że druk lateksowy jest również w pełni bezpieczny dla człowieka i środowiska. Nie emituje żadnych toksycznych substancji i związków, dlatego tapety wykonane z pomocą tego druku bardzo często rodzice wybierają do pokoi swoich dzieci.

Najwyższej jakości druk na wyciągnięcie ręki

Druk lateksowy wielkoformatowy cechuje się bardzo wysokimi parametrami użytkowania. Powoduje to, że znakomicie nadaje się do zastosowania zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na dworze. Cechuje się on wysoką jakością dlatego można zastosować go na wielu różnych, nawet najbardziej nietypowych materiałach.

Druk lateksowy można wykorzystać przygotowując:

  • Plakaty
  • Naklejki
  • Roll upy
  • Obrazy na płótnie
  • Tapety

Bogactwo kolorów, ich wieloletnia trwałość oraz dokładność wydruków, sprawiają, że wcześniej stosowane tusze przestają stanowić jakąkolwiek konkurencję.

Proces powstawania druku lateksowego

Podstawą całego procesu powstawania druku lateksowego jest woda, która to nakładana na lateksowy pigment tworzy cieniutką błonę. Pod wpływem temperatury woda odparowuje a pigment staje się przytwierdzony do powierzchni. Fakt, że tusz jest elastyczny możemy drukować nim zarówno na materiałach płaskich jak i tych posiadających nierówności.

Drukarnia DPI stawia na innowacyjność, najnowocześniejszą technologię druku, a dodatkowo wszystkie prace wykonuje w niezwykle estetyczny sposób. Druk który tworzy jest barwny, doskonale odwzorowany, a dodatkowo odporny na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Drukarnia DPI troszczy się również, aby druk był przyjazny dla środowiska oraz w pełni bezpieczny dla człowieka.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone