Zamknij
REKLAMA

Taśma odblaskowa w Twoim miejscu pracy – zobacz, jak zapewnić sobie bezpieczeństwo!

11:26, 05.12.2019 | (.)
Skomentuj

Najważniejszą rzeczą w każdym zakładzie pracy powinno być bezpieczeństwo pracownika. To właśnie na pojedynczym człowieku często spoczywają najważniejsze procesy w całej firmie. Właśnie z tego powodu w niniejszym artykule postanowiliśmy wraz z ekspertami zastanowić się nad tym, jak najlepiej zadbać o dobro Twojej marki, zabezpieczając ją przed kaprysami losu i efektami źle zorganizowanej pracy.

Dlaczego powinieneś zwrócić uwagę na odblaski w pracy?

Jeśli zarządzasz drużyną pracowników, działem bądź całą firmą, zapewne wiesz do jak wielu wypadków dochodzi przez słabą widoczność. Tego rodzaju incydenty zachodzić będą szczególnie na nocnych zmianach, ale również i jesienią oraz zimą, kiedy to jesteśmy zdani na znacznie mniej światła słonecznego a noce stają się znacznie dłuższe. To właśnie w tego rodzaju scenerii, zwłaszcza przy użyciu maszyn i ciężkiego sprzętu powinniśmy zadbać o poprawne zabezpieczenie terenu pracy i wszystkich pracowników. Idealnym rozwiązaniem pozostaje uczynienie odzieży roboczej jak najbardziej widoczną, dzięki czemu żaden z zatrudnionych ludzi i newralgicznych punktów terenu, nie zostanie niezauważony.

W tym celu przydatna okaże się na przykład taśma odblaskowa samoprzylepna, która ma tę szczególną zaletę, że z łatwością przytwierdzimy ją do dowolnej powierzchni: od odzieży roboczej, aż po palety załadowane wrażliwym na uszkodzenia towarem. Nigdy więcej zatem żadna nagła sytuacja nie będzie w stanie Cię zaskoczyć – kiedy wszystko jest oświetlone, praca przebiegać będzie sprawniej.

Jakie są główne zadania taśmy odblaskowej? To warto wiedzieć!

Przeglądając oferty profesjonalistów z branży, naszą uwagę przykuła zwłaszcza propozycja EXACT, wiodącego dostarczyciela sprzętów, związanych ze stoiskami reklamowymi. W ich asortymencie nie tylko odnaleźliśmy samoprzylepną odblaskową taśmę, ale także jej dwa modele kolorystyczne, z których każdy może zostać wykorzystany do innego typu zadań. Tego rodzaju taśma dokładnie wskaże ścieżkę poruszania się nawet w kompletnych ciemnościach, a także należycie oznaczy ubranie robocze.

Co więcej, obok zapewnienia bezpieczeństwa, taśma odblaskowa na co dzień może posłużyć, jako tworzywo wytyczające drogę na różnych eventach, związanych z branżą. Wyrób odblaskowy przyda się też chociażby na szkoleniach i warsztatach oraz na targach i konferencjach. Z tego rodzaju pomocą wydarzenia, w których bierzesz udział, zapiszą się w pamięci widzów i potencjalnych klientów jako wyjątkowe.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone