Zamknij
REKLAMA

Namioty eventowe, weselne i hale namiotowe, czyli 3 sposoby na niekonwencjonalne wykorzystanie namiotu

06:56, 12.11.2019 | (.)
Skomentuj

Namioty to nie tylko lekkie i łatwe do przeniesienia konstrukcje, po rozłożeniu których zyskuje się miejsce do spania na biwaku. Wykorzystuje się je również na różnego rodzaju imprezach i przyjęciach, a także w biznesie - w formie hal magazynowych.

  1. Namioty eventowe
  2. Namiot weselny
  3. Hale namiotowe

Uzyskanie bezpiecznego schronienia na dworze w polskich warunkach pogodowych nie wymaga stawiania murowanych, drogich w budowie i utrzymaniu budynków. Konstrukcje namiotowe są znacznie tańsze i łatwiejsze w produkcji, można je swobodnie przenosić z miejsca na miejsce i wykorzystywać tam, gdzie aktualnie są najbardziej potrzebne.

Namioty eventowe

Wysokiej jakości namioty eventowe są coraz częściej wykorzystywane przez organizatorów imprez i wydarzeń plenerowych. Niezależnie od wielkości wydarzenia czy ilości zaproszonych gości, za każdym razem potrzebne jest miejsce zabezpieczone przed opadami deszczu lub przeznaczone do utworzenia strefy gastronomicznej. Namioty eventowe można dowolnie modyfikować, w zależności od potrzeb organizatora, np. wydłużać, skracać lub zmieniać wysokość czy kolor, dzięki czemu organizator może swobodnie dysponować zadaszoną przestrzenią.

Namiot weselny

Wesele w plenerze to stosunkowo nowy trend, który stale się rozwija. Pary Młode decydujące się na organizację swojego wesela w formie przyjęcia "pod chmurką", muszą zadbać o przygotowanie strefy dla gości, która ochroni ich przed deszczem i nadmiernym słońcem, a jednocześnie zapewni komfortowe spożywanie posiłków i integrowanie się przy weselnym stole. Namiot weselny nadaje się do tego idealnie - można go rozłożyć niemal w każdych warunkach, więc para młoda posiada swobodę wyboru miejsca na swoje przyjęcie. Dodatkowo tego typu namioty mają estetyczny wygląd i można je łatwo dostosować do stylu, w którym organizowane jest wesele.

Hale namiotowe

Hale namiotowe stanowią realną alternatywę dla murowanych, związanych na stałe z gruntem magazynów przemysłowych. Wbrew pozorom ich lekka konstrukcja jest bardzo stabilna, dlatego można je uznać za bezpieczną przestrzeń magazynową. Jeśli dach zostanie wykonany z odpowiedniego rodzaju materiału, wpuści on do wnętrza w ciągu dnia dużą ilość światła słonecznego, a jednocześnie ochroni składowany towar przed działaniem warunków atmosferycznych i pozwoli na zachowanie komfortu cieplnego - ogrzewanie hali w zimie jest łatwe i tanie. Hale namiotowe mogą być wykorzystywane nie tylko jako przestrzeń magazynowa, ale również jako zadaszenie kortów tenisowych, małych boisk sportowych i innych obiektów, które na co dzień użytkowane są na świeżym powietrzu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone