Zamknij
REKLAMA

Książka R. Cichowskiego o Kutnie to świetny prezent pod Choinkę

09:56, 06.12.2019 | ARRK

„Requiem dla analogowego świata” Rafała Cichowskiego to swoista podróż zarówno w przeszłość jak i swoje wnętrze. Kolejna książka kutnianina  jest dostępna w siedzibie Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego (stary szpital, II p.) To świetny kutnowski prezent na Mikołajki lub pod Choinkę!

....Jest 1997 rok, czworo przyjaciół z kutnowskiego podwórka świętuje nadejście upragnionych wakacji nie przypuszczając, że prawdziwa szkoła dopiero się rozpoczyna, a deszczowe lato zmieni ich na zawsze. "Requiem…" to list pożegnalny dla analogowego świata, naiwnego i wciąż nieświadomego swoich ostatnich dni, pełnego głośnych placów zabaw i wiecznie zajętych boisk, amerykańskich snów emitowanych na kanałach kablówki, muzyki z kaset przewijanych ołówkiem, pirackich VHS-ów, oranżady, gumek kulek, pstrokatej tandety z bazaru i marzeń o lepszej Polsce, którą niespodziewanie zalała powódź.

Warto odbyć tę podróż w czasie, spędzić ostatnie lato w mieście i przyjrzeć się z bliska światu, który utraciliśmy bezpowrotnie.

Kupcie bilet z powrotem do lat 90-tych w Kutnie! ARRK przy ul. Wyszyńskiego czynne codziennie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA