Zamknij
REKLAMA

LVBET opinie - poznaj jednego z najlepszych bukmacherów 2019 roku

09:39, 29.05.2019 | (.)
Skomentuj

Zakłady bukmacherskie LV BET nieprzerwanie od wielu miesięcy zajmują jedne z najwyższych miejsc w rankingach internetowych. Gracze cenią tego bukmachera za szeroką ofertę sportów, wysokie kursy oraz atrakcyjny bonus powitalny. Potwierdzają to LVBET opinie, wystawiane przez zadowolonych klientów.

  1. LVBET bonus na powitanie nowych graczy
  2. Dodatkowy LVBET kod promocyjny
  3. LVBET opinie specjalistów i graczy

LV BET to jeden z najbardziej liczących się bukmacherów na polskim rynku. Działa legalnie na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów oraz jest sponsorem takich drużyn jak Futurent Śląsk Wrocław, Wisła Płock czy też Zagłębie Sosnowiec.

LVBET bonus na powitanie nowych graczy

LVBET bonus powitalny to jedna z najmocniejszych cech tego bukmachera. Każdy nowy gracz może liczyć na nawet 1500 zł ekstra! Bonus podzielony jest na premię od pierwszego i drugiego depozytu. każdy z nich powinien wynosić minimalnie 50 zł. Po dokonaniu depozytu zostanie naliczony bonus w wysokości 1% oraz mnożnik kursu całkowitego, odpowiednio x100 przy pierwszym i x50 przy drugim depozycie. Mnożnik trzeba aktywować. Po skomponowaniu kuponu kombi i obstawieniu odpowiednich wyników, bonusy wynoszą do 1000 zł lub 500 zł.

Bukmacher przygotował też bonus dla graczy, którzy wpłacają mniej niż 50 zł. Wystarczy wysłać maila na wskazany na stronie bukmachera adres i postępować podobnie, jak w przypadku głównego bonusu powitalnego. Gracz może zyskać równowartość pierwszego depozytu.

Dodatkowy LVBET kod promocyjny

Korzystając z bonusów warto posiadać również LVBET kod promocyjny. Oferta promocyjna zawiera nie tylko bonusy powitalne, ale również bonusy dla stałych graczy lub kibiców klubów sportowych, których sponsorem jest bukmacher. Dużym powodzeniem cieszy się też program lojalnościowy, który zachęca graczy do regularnego obstawiania u tego bukmachera. Choć z pozoru stawki w programie nie są wysokie (25 zł na zakłady przedmeczowe = 100 LV punktów, które można wymienić na 5 zł), to w perspektywie czasu udział w takich zakładach jest bardzo opłacalny.

LVBET opinie specjalistów i graczy

Jeżeli chodzi o LVBET opinie graczy i specjalistów są jednoznaczne - to jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Ciągle się rozwija, czego dowodem jest jedna z najbardziej popularnych bukmacherskich aplikacji mobilnych na Adroida i iOS. Jego atrakcyjna oferta, wysokie bonusy i liczne kody promocyjne, wsparte bardzo szybką obsługą klienta oraz sprawną stroną internetową, sprawiają, że LV BET pozostaje w czołówce bukmacherów w Polsce.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA