Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:40, 18.03.2019
Witamina C w kilku postaciach – czy wiedziałeś? Jak najbardziej jest to faktem, a jednym z dowodów to potwierdzających okazuje się istnienie tytułowej liposomalnej witaminy C, która – jak wynika z badań naukowych – wchłania się niemal w dziewięćdziesięciu procentach. Nie ma żadnej innej, aż tak dobrze przyswajalnej formy kwasu askorbinowego.
10:29, 18.03.2019
Jak dopasować małą architekturę do ogrodu? Jak wybrać meble? Jaką wiatę lub zadaszenie zastosować w naszym ogrodzie? Zajrzyj na bloga gdzie dowiesz się, jak powinieneś wybrać małą architekturę?
09:40, 18.03.2019
Zastrzyk adrenaliny związany z jazdą terenową jest intrygującym bodźcem dla niejednego fana off-roadu. Czasami jazda kończy się sytuacją podbramkową, z której jednym wyjściem jest wezwanie kosztownej pomocy drogowej bądź wykorzystanie wyciągarki samochodowej. Jeśli zdecydowałeś się na wyposażenie samochodu w ten pomocny element warto, abyś zwrócił uwagę na jego najważniejsze parametry.
14:51, 15.03.2019
"Ciekawe jaki jest mój iloraz inteligencji i czy jestem mądrzejszy niż sam Einstein?". Ile razy zdarzyło się nam tak pomyśleć? Kilka albo kilkanaście. Jesteśmy ciekawi jakie jest nasze IQ i to jak najbardziej zrozumiałe. Dlatego właśnie wyszukujemy różnych możliwości, aby to sprawdzić. Niestety większość testów w Internecie to bardzo specyficzne testy, aby każdy uzyskał wysoki wynik i tak naprawdę wcale nie sprawdzają ilorazu inteligencji. Czy zmierzenie swojego IQ testem przez Internet w ogóle jest możliwe?
10:58, 15.03.2019
Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie uchwały nr 2/2018 Zgromadzenia Fundatorów i Donatorów Fundacji Odbudowy Pałacu Saskiego w Kutnie z dnia 26 marca 2018 roku w sprawie likwidacji fundacji oraz na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy KRS z dnia 31 października 2018 roku otwarta została likwidacja Fundacji Odbudowy Pałacu Saskiego w Kutnie, adres siedziby: Pl. J. Piłsudskiego 19, 99-300 Kutno.
16:40, 14.03.2019
Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Gołębiewku zaprasza rodziców i dzieci w najbliższą sobotę tj. 16 marca 2019 roku w godzinach od 10.00 do godz. 12.00 na „Dni otwarte”.
19:15, 13.03.2019
Mieszkanie w atrakcyjnej cenie i spokojnej okolicy? To możliwe – wystarczy wziąć udział w przetargu Agencji Mienia Wojskowego. W ofercie bydgoskiego oddziału znalazły się aż 34 lokale mieszkalne położone w Leźnicy Wielkiej w województwie łódzkim. To mieszkania o powierzchni od 32 m2 do 85 m2. Już na przełomie marca i kwietnia br. oddział AMW w Bydgoszczy zorganizuje pierwsze ustne przetargi na ich sprzedaż. Ceny wywoławcze wynoszą od 32 tys. zł do 94 tys. zł.
15:03, 13.03.2019
Backup czyli tworzenie kopii zapasowych jest niezwykle istotne w przypadku prawidłowego działania systemów informatycznych. Coraz więcej przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z zagrożenia i strat jakie mogą powstać podczas awarii firmowej sieci. Zbierane na serwerach dane możemy utracić w różny, często nieoczekiwany sposób np. pobranie wirusa, uszkodzenie dysku, błąd systemowy, zastój w przepływie sieci zasilającej itp. Sprawdź jakie korzyści płyną z zastosowania w swojej sieci kompleksowego rozwiązania jakim jest Veeam Availability Suite.
17:34, 12.03.2019
Jest uważany za jeden z najszlachetniejszych miodów. Miód mniszkowy, bo o nim mowa, wyróżnia się nie tylko wspaniałym smakiem, ale także bogactwem składników odżywczych wpływających pozytywnie na wiele funkcji organizmu.
15:15, 12.03.2019
Jeśli chodzi o podział zegarków ze względu na mechanizm, który się w nich znajduje, to możesz wyróżnić: - zegarki kwarcowe, - zegarki mechaniczne. Zegarki kwarcowe łatwo można zauważyć po tym, że wskazówka sekundnika przemieszcza się równo co sekundę. Natomiast w zegarkach mechanicznych wskazówka ta płynnie przemieszcza się po tarczy. Jeśli zegarek kwarcowy się zatrzyma, wtedy wystarczy tylko, że wymienisz w nim baterię, ponownie go nakręcisz i możesz w dalszym ciągu cieszyć się z jego użytkowania. Zatem „naprawa” takiego zegarka nie jest kosztowna i możesz bez problemu przeprowadzić ją sama. Z zegarkami mechanicznymi pod tym względem nie jest już tak łatwo i bezproblemowo. Nierzadko rozbudowany mechanizm wymaga wprawnej ręki zegarmistrza, który będzie mógł zagwarantować profesjonalną, ale i bardziej kosztowną naprawę.
REKLAMA
15:23, 07.03.2019
Zapewne każdy kierowca zna to uczucie, kiedy przed podróżą - pada akumulator. Rozładowany akumulator potrafi być szczególnie uciążliwy, zwłaszcza gdy musimy się gdzieś szybko przedostać. Nierzadko zdarzają się również sytuacje, że auto po przejechaniu kilkuset kilometrów stoi na parkingu nawet przez kilka dni. W zasadzie wielu z nich dałoby się uniknąć, ale co zrobić w momencie, gdy już doszło do rozładowania akumulatora, a samochód ani myśli ruszyć?
13:43, 07.03.2019
Prowadzenie firmy wiąże się często z koniecznością prowadzenia magazynu, a to już niestety nie jest proste zadanie. By usprawnić jego działanie, warto zainteresować się nowoczesnymi oprogramowaniami, które pomogą zapanować nad całym planem dystrybucyjnym i pozwolą zaoszczędzić i czasz i pieniądze.
06:50, 07.03.2019
Życzenia dla Kobiet z Powiatu Kutnowskiego
1
18:09, 06.03.2019
Rodzice i najbliżsi lubią rozpieszczać dzieci, obdarowując je wymarzonymi zabawkami. Bardzo często jednak te najbardziej pożądane przedmioty są bardzo drogie. Dzięki kodom rabatowym ceny mogą przestać być głównym kryterium wyboru prezentu dla dziecka. To właśnie dzięki skorzystaniu z kuponów promocyjnych możliwy jest zakup zabawki w dużo niższej cenie – czasem nawet o 70% taniej.
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone