Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:34, 21.01.2021
Wybór ogrzewania decyduje o późniejszych rachunkach i wygodzie. Nie ułatwia go wielość nowoczesnych kotłów do wyboru, zarówno gazowych jak i na paliwa stałe. Poza tym pozostaje pytanie, czy wciąż jeszcze opłaca się inwestować w kocioł węglowy? W końcu mamy do wyboru całą gamę instalacji ekologicznych. Czym się różnią?
10:23, 21.01.2021
Słodkie ziemniaki oprócz zupełnie innego smaku niż tradycyjne, dostarczają więcej cennych składników niż one. Ich kolebką jest Ameryka Środkowa. Do Europy sprowadził je Krzysztof Kolumb. A dziś głównymi producentami batatów są Wietnam, Chiny i Japonia. Warto włączyć bataty do swojej diety z wielu względów. A można z nich zrobić wiele.
10:13, 21.01.2021
Leżak to ten element wyposażenia, od którego oczekujemy przede wszystkim jednego – że będzie wygodny. Na leżakach – jak sama nazwa wskazuje – przede wszystkim leżymy bądź wypoczywamy w innych, komfortowych pozycjach. By jednak nasze „leżakowe lenistwo” było maksymalnie przyjemne, warto leżeć na leżaku o odpowiedniej konstrukcji, wyposażony w elementy zwiększające jego użyteczność. O jakich mowa? Tego dowiesz się z tekstu poniżej.
09:02, 20.01.2021
Z energią elektryczną mamy styczność każdego dnia. Wszystkie domostwa, przedsiębiorstwa, budynki użyteczności publicznej, ulice i każda przestrzeń, która została zajęta przez człowieka, zasilana jest w prąd. Każdego dnia używamy urządzeń, które działają dzięki niemu.
08:29, 20.01.2021
Wydaje się, że pielęgnacja włosów wymaga poświęcenia dużo czasu i pieniędzy. Na ogół brakuje nam tego pierwszego, dlatego w drogeriach kupujemy gotowe preparaty do pielęgnacji włosów i skóry głowy lub oddajemy się w ręce stylistów. Niemniej jednak te domowe odżywki, wykonane z naturalnych produktów, są o wiele lepsze dla naszych włosów, a przy tym niedrogie i nie czasochłonne. Jak przygotować skuteczną i prostą odżywkę na włosy z produktów codziennego użytku, a przy tym nie poświęcić zbyt dużo czasu i pieniędzy. Oto 5 najlepszych maseczek do włosów.
08:26, 20.01.2021
Eksploatacja samochodu wiąże się z jego regularnym serwisowaniem i konserwacją. Każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, że jazda autem może być nieprzewidywalna. Nie chodzi tu tylko o wypadki i niebezpieczne sytuacje na drodze, ale też o możliwość wystąpienia usterki lub awarii samochodu. Wcześniej czy później każdy kierowca się spotka z tzw. niedomaganiem swojego pojazdu i potrzebą wizyty w warsztacie samochodowym. Niemniej jednak, aby ta wizyta nie była dość kosztowna i nie wymagała zbyt wielu nakładów, warto zapoznać się z typowymi objawami usterek w samochodzie. Im szybciej wykryjemy awarię, tym łatwiej będzie można go naprawić.
17:04, 19.01.2021
Snowboard jest jedną z zimowych dyscyplin sportowych, które z każdym rokiem zyskują nowych zwolenników. Jak rozpocząć swoją przygodę z deską?
13:26, 19.01.2021
Spółka Strefa Edukacji (www.strefa.io ) - córka Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,  rozpoczęła rok temu  jedyny w Polsce i uznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako eksperymentalny – projekt pod nazwą Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi (www.technijkum.io ).
11:57, 19.01.2021
W 2021 roku wchodzą w życie zmiany dotyczące podatku od najmu nieruchomości. Stanowią bardzo korzystną zmianę dla wszystkich tych, którzy wynajmują nieruchomości w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.
07:24, 19.01.2021
Kubki termiczne z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz większą popularność, dlatego też wiele firm wykorzystuje ich olbrzymi potencjał w kampaniach marketingowych. Mowa tutaj oczywiście o specjalnych kubkach, które na dłuższy czas zachowują temperaturę napoju.
00:01, 19.01.2021
Po podjęciu decyzji o pozwaniu banku na kredytobiorcę czeka kolejna kwestia do rozważenia. Czy pozwać bank w miejscu jego siedziby, co najczęściej będzie oznaczało Sąd Okręgowy w Warszawie, czy też kierować pozew do sądu swojego miejsca zamieszkania?
20:12, 18.01.2021
Wyrazy współczucia
14:05, 18.01.2021
Uszkodzenia sprzętu elektronicznego dotykają nas każdego dnia. Poważna usterka przyprawia nas o zawrót głowy, bo wyobrażamy sobie od razu koszty zakupu nowego sprzętu, które znacznie przewyższają nasz budżet. Na szczęście istnieją serwisy, które zawodowo zajmują się naprawami urządzeń wszelkiego rodzaju. Które z nich najczęściej się psują?
REKLAMA