Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:36, 25.05.2020
W związku z panującą kwarantanną wiele osób boryka się z trudnościami finansowymi to poprzez zawieszoną działalność, jak i poprzez utratę pracy. Niektórzy z nich decydują się na skorzystanie z pomocy instytucji bankowych i spoza bankowych, aby podreperować swój budżet, a czasem zapewnić przetrwanie swojej rodzinie.
15:02, 25.05.2020
Czy słyszałeś o możliwości zawieszenia spłaty kredytu w związku z koronawirusem? Deklarację o możliwości zawieszenia spłaty rat złożył ZBP (Związek Banków Polskich), czyli organizacja zrzeszająca polskie banki. Instytucje finansowe spełniły założenia deklaracji i obecnie można bez większego trudu odroczyć spłatę zobowiązania. Podobne rozwiązania planuje też wprowadzić branża pożyczek pozabankowych. Na czym to właściwie polega i jak ubiegać się o zawieszenie spłaty?
14:11, 25.05.2020
Nie ma pytania „czy”, jest już tylko pytanie „kiedy” zacznie się zamykanie kopalń węglowych. Jest to konieczność wynikająca ze szkodliwości spalania węgla dla środowiska naturalnego, a w gruncie rzeczy także ekonomiczna: polskie kopalnie są w większości nierentowne. Byłoby jednak absurdem całkowicie zrezygnować z wydobycia i eksploatacji węgla, zwłaszcza że Polska nie posiada liczących się złóż ropy ani gazu i jest skazana na ich nieustanny import.
2
08:25, 25.05.2020
Mimo, że zwyczaj pożegnań z bliskimi zmarłymi polegający na ceremonii pogrzebowej jest prastarym zwyczajem ludzkości, bowiem powszechny był już w dziewiątym stuleciu naszej ery, tradycyjnie stosowane trumny są popularne stosunkowo niedługo. Pierwsze wzory charakterystycznych drewnianych pudeł przypominających dzisiejsze trumny pojawiły się dopiero w dziewiętnastym wieku. W Polsce natomiast coś na wzór egipskich sarkofagów stało się pospolite mniej więcej w okresie Średniowiecza i przetrwało po dziś dzień. Ze względu na bardzo szeroki wachlarz rozlicznych wyrobów proponowanych przez rekomendowane na rynku zakłady pogrzebowe takie jak chociażby znana marka Jakubisiak, krewni żegnanych mają często duże wyzwanie, stojąc przed koniecznością wydania niebagatelnej niekiedy sumy pieniężnej na trumnę. Czym się w takim przypadku kierować? Z pewnością nie tylko względami estetycznymi, ale i rodzajem użytego tworzywa. Budulec przesądza zarówno o wyglądzie trumny, jak i trwałości mogiły.
08:18, 25.05.2020
Hodowla różnego rodzaju zwierząt, a także uprawa roślin na dużą skalę wymagają od rolnika ogromnych nakładów prądu. Gospodarstwa wykorzystują energię elektryczną na każdym kroku. Powodem tego jest fakt, że stają się one coraz bardziej zmechanizowane. Niestety wraz ze wzrostem zapotrzebowania na energię elektryczną, rok rocznie rośnie jej cena. Prąd z roku na rok drożeje, a kwota comiesięcznych rachunków może być przyczyną, przez którą gospodarstwa nie będą mogły sobie pozwolić na rozwój.
07:08, 25.05.2020
Zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, zawsze spiesząca z pomocą, żyj w szczęściu i zdrowiu. Sto lat!
13:45, 24.05.2020
Oferta edukacyjna 2020/2021 Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie
09:25, 23.05.2020
Wbrew pozorom, by odnieść sukces, nie trzeba spełnić wielu warunków – wystarczy jedynie dobrze zainwestować środki, którymi się dysponuje. Odpowiednie materiały i sprzęt to podstawa udanego biznesu. Jeśli chcesz być lokalem, którego klienci nie opuszczają, z pewnością zatroszczenie się o te dwa elementy poskutkuje sukcesem.
12:56, 22.05.2020
Od czasu wybuchu epidemii, zakupy online rosną w siłę. Wprawdzie robiły to już wcześniej, ale teraz coraz więcej z nich stawia w większym stopniu właśnie na sprzedaż w sieci. Klienci również dopisują się do tego trendu i chętnie zamawiają prze Internet ubrania, kosmetyki czy sprzęt audio. Świetnym sposobem na zakupy online ze znacznymi zniżkami, są dostępne kody rabatowe.
16:43, 21.05.2020
Nie słabnie zainteresowanie kolejnymi formami wsparcia dla Przedsiębiorców. Nadal potrzeba jednak informacji! 22 maja o godz. 11:00 Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. zaprasza na PRZERWĘ KAWOWĄ z PKO BP S.A.
REKLAMA
16:32, 21.05.2020
Zboża stanowią jedną z głównych grup upraw na świecie. Zasiewy zbóż prowadzi się także w Polsce. Ile zbóż i jakie ich gatunki najczęściej uprawiane są w naszym kraju?
15:02, 21.05.2020
Bez wątpienia każda kobieta posiada w swojej garderobie kurtkę. W sklepach znajdziemy mnóstwo produktów dostępnych na każdą kieszeń. Jeżeli zamierzasz kupić damską kurtkę, sprawdź, jakie cechy powinien posiadać produkt.
14:12, 21.05.2020
Zakup sportowej kamery stanowi dla wielu bardzo ważny element, na jakim na pewno należy się skupić, jeśli chcemy trafić na model wręcz perfekcyjny. Rynek ma nam do zaoferowania szeroki wachlarz rozwiązań, dlatego też tak ważne jest to, aby móc postawić na model idealnie dopasowany do naszych potrzeb, oczekiwań i wymagań. Kamery sportowe mimo niewielkich wymiarów posiadają naprawdę wiele funkcji, dlatego też warto im się przyjrzeć nieco bliżej, aby móc postawić na to, co okaże się być dla nas najlepsze.
14:05, 21.05.2020
Bez wątpienia wynajem busów to jedna z ofert, jakie znajdują się w wachlarzu ofertowym wypożyczalni samochodów. Można z nich korzystać w wielu sytuacjach i właśnie wtedy okazują się być one bardzo przydatnymi rozwiązaniami. Nie każda oczywiście wypożyczalnia jest sobie równa i nie w każdej uda nam się uzyskać taką samą jakość usług. Warto jednak prześledzić oferty i spojrzeć na te firmy, które taki wynajem posiadają. Kiedy wybrać 9 - osobowego busa? W jakich sytuacjach okaże się on być bardzo dobrym wyborem?
10:38, 21.05.2020
Krytyka w pracy może działać budująco lub destrukcyjnie na poszczególnych pracowników. W dużej mierze zależy, w jaki sposób zostanie ona sformułowana i jak bardzo podatna jest osoba, która ją przyjmuje. By krytyka stała się budująca i pomogła nam w dalszej pracy, musimy odpowiednio do niej podejść.
REKLAMA