Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
3
12:21, 06.08.2020
Piłka nożna to najpopularniejszy sport, który elektryzuje miliony kibiców na całym świecie. Futbol na poziomie europejskim wyzwala jeszcze większe emocje i sprawia, że wiele osób zakochuje się w tej dyscyplinie. Dodatkowego dreszczyku dodać mogą nam zakłady bukmacherskie – dziś, w dobie bukmacherów online, możemy wygrywać wysokie kwoty bez ruszania się z kanapy! Przedstawiamy listę pięciu najbardziej dramatycznych finałów Ligi Mistrzów.
11:40, 06.08.2020
Marzysz o zapachu świeżo parzonej kawy o poranku? Nic w tym dziwnego, to również nasza ulubiona forma pobudki. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zakup ekspresu do kawy, jednak do pełni szczęścia, poza ekspresem, przyda Ci się również odpowiedni młynek do kawy. Dzięki temu zawsze masz pewność, że Twoje świeżo zmielone ziarna są tak świeże, jak to możliwe. W naszym poradniku znajdziesz podpowiedzi, na co zwrócić uwagę i jaki młynek do kawy wybrać.
21:43, 05.08.2020
Wymień plastikowe butelki na nagrody! Rusza konkurs „Świat bez odpadów - recyklomat w Twojej gminie”. Do wygrania nowoczesne recyklomaty! Dziś rusza ogólnopolski konkurs „Świat bez odpadów - recyklomat w Twojej gminie”. Samorządy będą mogły powalczyć o recyklomaty, czyli nowoczesne automaty do zbiórki odpadów z tworzyw sztucznych, które nagradzają mieszkańców za każde wrzucone opakowanie poprzez specjalną aplikację. Inicjatorem konkursu jest firma Coca-Cola Polska, a partnerami Fundacja Nasza Ziemia oraz firma EcoTech System. Akcję honorowym patronatem objęło Ministerstwo Rozwoju.
16:17, 05.08.2020
W Rypinie, na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, rozpoczyna się niezwykłe wydarzenie. To zawody w lotach balonami. W tym roku drużyny zawalczą o puchar Energi.
12:50, 05.08.2020
Zachęcamy do powrotu na siłownię! Bezpieczny WibroTrening Fitness Club i Siłownia zaprasza na ul. Grota Roweckiego 3 w Kutnie.
15:07, 04.08.2020
Apple to marka, która słynie najbardziej innowacyjnych, a jednocześnie designerskich produktów na rynku IT. Na premierę nowych urządzeń od giganta z Cupertino, co roku czeka ogromna ilość zwolenników. W tym roku ma pojawić się nowy iMac 2020, który tylko potwierdzi, że Apple jest liderem w dziedzinie technologii i wciąż wyznacza trendy. Jaki będzie iMac 2020? Przekonajcie się sami!
1
14:12, 04.08.2020
Salon to serce każdego domu. To miejsce, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu w wolnej chwili. Tutaj także gromadzą się członkowie rodziny, aby porozmawiać lub nawet pograć tylko w ulubione planszówki. W pokoju dziennym przyjmuje się także gości, którzy przychodzą na kawę. Tak w tym miejscu bardzo dużo się dzieje, dlatego należy zadbać o odpowiednią aranżację salonu. Dobrą propozycją jest styl industrialny, który nazywany jest także stylem loft.
18:05, 03.08.2020
Niewątpliwie pandemia COVID-19 będzie miała istotny wpływ na przyszłość polskiej gospodarki. Już teraz zmieniły się między innymi nasze nawyki zakupowe, a brak poczucia stabilności zwiększył skłonność do rozsądnych zakupów i oszczędności. W efekcie można spodziewać się recesji gospodarczej, która zmusi przedsiębiorców do silniejszego zabiegania o względy nowych klientów. W biznesie czeka nas zatem poważne przewartościowanie.
17:36, 03.08.2020
Elegancja i właściwy styl to nieodzowne atrybuty współczesnego gentlemana. Aby zawsze czuć się pewnie, dodatki, takie jak pasek do spodni, galanteria skórzana, czy tytułowa męska torba na laptopa, muszą być dobrane z dbałością o szczegóły. O tym, dlaczego torba na laptopa decyduje o naszym wizerunku, jest nieocenionym atrybutem biznesowym i doskonale buduje image mężczyzny opowiedział nam stylista z gentle-man.pl.
15:43, 03.08.2020
Po drugiej wojnie światowej w okresie odbudowy kraju po zniszczeniach i rozwijającego się przemysłu potrzeba było wielu samochodów ciężarowych, których brakowało. Pojazdy wyprodukowane przed 1939 rokiem zostały zarekwirowane przez polskie wojsko, następnie Niemców, a te, które przetrwały trafiły w ręce Armii Czerwonej.
14:50, 03.08.2020
Domy z bali są niewątpliwie piękne i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jeśli dodamy jednak do tego ich trwałość i solidność, a także bezpieczeństwo, energooszczędność i ekologiczność, to czyż jesteśmy w stanie otrzymać coś lepszego? Z pewnością nie! Domy z bali są bardzo dobrą propozycją dla tych wszystkich osób, które kochają naturę, cenią sobie prostotę, marzą o sielskiej przestrzeni i optymalnym dla siebie mikroklimacie. Czy tego właśnie by Państwo pragnęli?
09:39, 03.08.2020
Cały czas są prowadzone badania nad CBD, które mają na celu analizę jego właściwości oraz związanych z nimi możliwości. Najnowsze testy wykazały, że kannabinoidy mogą zabijać bakterie pozytywne – w tym odporne na antybiotyki. Czy to oznacza, że mogą zastąpić tradycyjne formy leczenia?
06:52, 03.08.2020
W lokalach gastronomicznych, sklepach spożywczych, a nawet w domach zdarzają się sytuacje, w których zostaną nam jakieś potrawy. Nie chcemy ich przecież wyrzucić, ale ich nieodpowiednie przechowywanie może doprowadzić do ich zniszczenia. Co wówczas zrobić? Warto zapakować je próżniowo przy użyciu pakowarek próżniowych.
2
15:51, 02.08.2020
Rynek outsourcingu sprzedaży w Polsce cieszy się ogromną popularnością, która sukcesywnie z roku na rok rośnie. Wielu przedsiębiorców z powodu braku możliwości kadrowych decyduje się przekazać pewną część procesów biznesowych zewnętrznym podmiotom, które przeprowadzą je od A do Z. Na chwilę obecną outsourcing prowadzony jest na wielu płaszczyznach, ale nie ma wątpliwości, że to właśnie outsourcing sił sprzedażowych jest najczęściej stosowany. Czym więc jest owy outsourcing handlowców? Jakie są jego zalety?
08:32, 02.08.2020
Każdy marzy o tym, by mieszkać jak najlepiej i jak najwygodniej - nie ma w tym nic dziwnego. W końcu każdy chce mieć swoje schronienie i wieść życie na jak najwyższym poziomie. A dobry wygląd mieszkania świadczy o człowieku. Dlatego warto jest dbać o swoje cztery kąty i odświeżać je od czasu do czasu. Remont jest jedną z tych rzeczy, które bardzo mocno dezorganizują życie, wprowadzają zamęt i wiele problemów - jednak potem można się cieszyć pięknym, odświeżonym, funkcjonalnym i bardzo komfortowym mieszkaniem. Warto jest zadbać również o stan podłóg - na nie na ogół nie zwraca się większej uwagi, jednak to duży błąd. Podłoga świadczy o człowieku, a jej wygląd może bardzo wiele powiedzieć o całym domu, a także o jego gospodarzach. Coraz modniejszym rozwiązaniem są listwy przypodłogowe. Warto jest się nimi zainteresować, by dom wyglądał jeszcze piękniej.
REKLAMA