Zamknij
REKLAMA

Kalkulatory OC i AC – czy warto z nich skorzystać?

16.12, 20.09.2022 .
Skomentuj

Planujesz zakup nowego samochodu lub właśnie kończy Ci się ubezpieczenie OC, a zależy Ci na tym, aby kolejna polisa była jak najtańsza? Sprawdź, w jaki sposób kalkulator OC i AC może pomóc Ci w znalezieniu najbardziej korzystnej oferty!

Kalkulator OC i AC – jak działa?

Kalkulatory lub inaczej porównywarki ubezpieczeń OC i AC zyskują coraz większą popularność wśród kierowców. Ich sposób działania jest bardzo prosty i każdy powinien bez problemu poradzić sobie w ich obsłudze. Na samym początku należy uruchomić kalkulator OC i uzupełnić prosty formularz. Pytania w nim zawarte są zadawane niemal przez każdą firmę oferującą ubezpieczenia komunikacyjne. Pytania dotyczą między innymi:

  • pojazdu – marki, modelu, roku produkcji, przebiegu auta, jak jest wykorzystywane itp.,
  • kierowcy – czasu posiadania prawa jazdy, czy ma na koncie jakieś stłuczki, wieku, miejsca zamieszkania,
  • ubezpieczenia – czy ma to być tylko OC, czy może OC i AC, od kiedy ma obowiązywać dana polisa.

Po uzupełnieniu wszystkich pól pojawi się szczegółowe zestawienie ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu można się dowiedzieć o cenie OC w poszczególnych firmach. Na podstawie danych z kalkulatora OC można wybrać najkorzystniejszą ofertę. Co więcej, kalkulator OC pozwoli również na dokonanie zakupu wybranej polisy.

Pewność kupna najtańszego OC

Jedną z najważniejszych zalet korzystania z kalkulatorów OC jest otrzymanie stuprocentowej pewności skorzystania z najtańszej możliwej oferty. W przypadku samodzielnego poszukiwania najtańszego OC nie ma tej pewności – nawet jeśli poświęcamy mnóstwo czasu na zapoznawaniu się z ofertami ubezpieczycieli. Dzięki kalkulatorowi OC w kilka minut można sprawdzić oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać to, którego cena będzie najbardziej atrakcyjna. To samo dotyczy ubezpieczenia Autocasco – to szczególnie istotne, bo ceny AC potrafią być o wiele wyższe niż ceny OC.

Pełne bezpieczeństwo

Kalkulator OC to gwarancja bezpieczeństwa. Dobrym przykładem zdecydowanie jest Porówneo – firma dba o to, aby wszystkie dane były zabezpieczone przy pomocy najnowocześniejszych systemów. Jednocześnie Porówneo współpracuje wyłącznie z cieszącymi się uznaniem towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak AXA, AVIVA, Generali czy Proama. Dzięki temu klient ma pewność, że kupuje OC w sposób całkowicie bezpieczny.

Podsumowanie

Porówneo to nowoczesny kalkulator OC, który cieszy się ogromnym zaufaniem kierowców. Co ważne, Porówneo daje możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy agenta – na etapie wypełniania formularza, wyboru OC lub zakupu polisy. Z tym kalkulatorem każdy właściciel pojazdu będzie bezpieczny, a przy okazji sporo zaoszczędzi.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%