Zamknij
REKLAMA

Hurtownia wody mineralnej dla biznesu - darmowa dostawa w 24h na terenie Polski

16.01, 10.08.2022 m Aktualizacja: 16.01, 10.08.2022
Skomentuj

Szukasz hurtowni wody mineralnej dla swojego przedsiębiorstwa? Poszukujesz oferty w atrakcyjnej cenie? Jesteś w dobrym miejscu! Hurtownia wody mineralnej Staropolska® to partner biznesowy, którego szukasz!

Staropolska® jest jedną z najświeższych i najsmaczniejszych wód mineralnych na polskim rynku. Woda Staropolska® została wyróżniona przez sommelierów w Brukseli otrzymując międzynarodowy certyfikat International Taste Institute.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość produktów są dyktowane przez prawo żywnościowe. Hurtownia wody mineralnej Staropolska® stawia na jakość swoich produktów, ponieważ niezwykle ważna dla Klientów.

Hurtownia wody mineralnej - certyfikat HACCP wydany TUV

Jako polski producent oraz hurtownia wody mineralnej Staropolska® otrzymała certyfikat HACCP, który wydała niemiecka organizacja TÜV Rheinland.

Cały proces produkcji wody Staropolska® został uznany z racji zarówno za jakość, jak i zgodność produkcyjną zgodną z wymaganymi regulacjami. Wybierając wodę Staropolska® klienci mają pewność, że otrzymują świeżą wodę mineralną dostosowaną do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Dostawy w 24h na terenie całej Polski - GRATIS

Staropolska® dostarczana na paletach na terenie Polski bezpłatnie. Klienci do wyboru mają butelki 0,33l, 0,5l i 1,5l. Wodadlafirmy.pl jako producent oraz hurtownia wody mineralnej butelkowanej dla firm, oferuje także trzy rodzaje butelek: PET, rPET oraz szklane.

Woda mineralna w firmie

Obniżona wydolność organizmu, kłopoty z koncentracją, migreny, udary cieplne, to tylko niektóre konsekwencje braku odpowiedniej ilości wody w organiźmie. Nasz organizm nie potrafi samodzielnie magazynować wody, dlatego woda powinna być regularnie dostarczana z zewnątrz. Dobre nawodnienie organizmu, to niezwykle istotny element dla naszego zdrowia.

Hurtownia wody mineralnej Staropolska® – dobry wybór

Woda mineralna Staropolska® jest jedną z najlepszych wód butelkowych dostępnych w na polskim rynku. Bogata w optymalną ilość magnezu, wapni, jaki sodu, cechująca się wyjątkowym smakiem, jest wodą, po którą często sięgają pracownicy. Następną zaletą wody dla firm Staropolska® jest fakt, że jest wodą dostępną w wygodnych butelkach i dzięki temu może być zawsze i wszędzie pod ręką.

Wygodne zamówienia online w 15 sekund

Składanie zamówień wody mineralnej Staropolska® jest proste jak jej skład! Zamówienia można składać telefonicznie lub korzystając ze sklepu internetowego www.wodadlafirmy.pl 

Dowiedz się jak smakuje jedna z najświeższych wód mineralnych na rynku! Już dzisiaj zamów darmowe próbki wody Staropolska® do swojej firmy!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%