Zamknij

Znajdź obrazy dla swojej firmy online

05:03, 30.06.2022 | m
Skomentuj

Możesz znaleźć bezpłatne zdjęcia i obrazy wektorowe, które pomogą Ci w prawie wszystkich kreatywnych projektach.

Silny, przekonujący wizerunek sprawi, że Twoje materiały będą się wyróżniać w prezentacji sprzedażowej, sprawią, że Twój post na blogu będzie bardziej wciągający i poprawi ogólną historię Twojej marki.

Obrazy bez tantiem to tania opcja dla projektów, które muszą mieć duży wpływ na biznes. W świecie Facebooka i Instagrama wysokiej jakości wizualizacje nie są już czymś przyjemnym. Są koniecznością biznesową.

Rozważ obrazy wolne od opłat licencyjnych podczas projektowania projektów, takich jak reklamy w mediach społecznościowych, broszury sprzedażowe, wystawy sklepowe, prezentacje firmowe i posty na blogach.

Reklamy w mediach społecznościowych

Silne efekty wizualne są bardzo ważne w mediach społecznościowych, ponieważ Twoje treści są sprzeczne ze wszystkim, od wakacji celebrytów po zdjęcia dzieci znajomych. Oszałamiające, wolne od opłat obrazy od czołowych twórców mogą zachęcić ludzi do klikania i udostępniania.

Broszury sprzedażowe

Co wysokiej jakości obraz mówi o Twoim produkcie? Znasz już odpowiedź. Dzięki bezpłatnym zdjęciom najlepszych fotografów Twój zespół sprzedaży może wysadzić swoje cele w powietrze.

Wyświetlacze sklepowe

Obrazy bez tantiem są kluczowymi składnikami atrakcyjnych ekspozycji sklepowych. Kupujący nie tylko zauważą Twój wyświetlacz — przestaną go podziwiać.

Prezentacje korporacyjne

Co twój dyrektor umieści na tym gigantycznym ekranie sali konferencyjnej? Te same stare, nudne tytuły prezentacji lub coś, co reprezentuje Twoją nowoczesną, dynamiczną markę? Spraw, by publiczność Twojego dyrektora generalnego usiadła prosto dzięki wspaniałym obrazom, takim jak te.

Czy mogę używać obrazów bez tantiem do użytku komercyjnego?

To, czy możesz używać obrazów wolnych od tantiem do użytku komercyjnego, zależy od warunków licencji pobierania. Jeśli nie masz pewności, skontaktuj się z firmą, która dostarczyła obraz. Nigdy nie zakładaj, że obraz jest wolny od opłat licencyjnych.

Trzy główne typy licencji to:

  • Treść w pełni wydana do użytku komercyjnego
  • Treści bez publikacji, które można wykorzystać do celów komercyjnych
  • Treści tylko do użytku redakcyjnego

Treści tylko do użytku redakcyjnego

Zdjęcia wyłącznie do użytku redakcyjnego to zdjęcia, które mogą zawierać osoby, własność prywatną, marki lub dzieła sztuki, dla których nie udzielono zgody na wykorzystanie komercyjne.

Ponieważ nie ma wersji, nie możesz używać obrazu w żadnych projektach komercyjnych, promocyjnych, reklamowych ani promujących.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%