Zamknij

Filtry do wody - oszczędność i zdrowie

14:13, 23.05.2022 | .
Skomentuj

Jakość wody płynącej z kranu niestety pozostawia dużo do życzenia. Filtry do wody to doskonałe rozwiązanie i możliwość zapewnienia sobie smacznej i zdrowej bieżącej wody pitnej. Filtry do wody eliminują nieprzyjemny smak oraz zapach wody poprzez zatrzymanie i usunięcie niechcianych dodatków. Dzięki temu woda, która wydobywa się z kranu jest zdrowa i dobrze smakuje.

Filtry do wody - zalety

Woda jest niezastąpiona w codziennym życiu. Uczestniczy w wielu procesach zachodzących w organizmie, m.in. w procesie przemiany materii oraz w transporcie substancji odżywczych. Woda pitna powinna być czysta i pozbawiona zanieczyszczeń, aby nadawała się do użytku. Filtry do wody znacznie poprawiają jej jakość, smak, zapach oraz kolor. Filtrowana woda wydostająca się z kranu jest pozbawiona wszelkich mechanicznych zanieczyszczeń oraz związków metali ciężkich, a to ma bardzo korzystny wpływ na cały organizm. Instalacja filtrów pozwala na czerpanie korzyści z czystej oraz smacznej wody pitnej dostępnej o każdej porze.

Aquaphor filtr Morion

Aquaphor filtr Morion jest rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z wodą wodociągową, a także może zastąpić wodę butelkowaną z najwyższej półki. Bez względu na jakość wody wodociągowej Aquaphor filtr Morion usuwa szkodliwe substancje z wody, m.in. zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie oraz zmiękcza wodę. Aquaphor filtr Morion to system odwróconej osmozy, który pozwala na oszczędność miejsca pod zlewem, ponieważ zamiast oddzielnego zbiornika posiada wbudowany zbiornik wodno-wodny o pojemności 5 litrów. Ten system może pracować nawet przy niskim ciśnieniu i przynosi oszczędność do nawet 9 ton wody rocznie. Przefiltrowana woda jest smaczna, miękka i bezpieczna. Można ją śmiało wykorzystywać do przygotowywania posiłków dla niemowląt i dzieci. Aquaphor filtr Morion usuwa również sole magnezu i wapnia z wody, dzięki czemu gwarantuje dłuższą żywotność sprzętów znajdujących się w gospodarstwie domowym, np. żelazka, czajnika, ekspresu do kawy.

BWT bestmax

BWT bestmax to proste i praktyczne rozwiązanie do filtrowania wody, które jest przeznaczone do wielu różnych zastosowań w gastronomii. Można dzięki niemu filtrować m.in. wodę do przygotowywania kawy, do urządzeń, które wytwarzają parę w piecach piekarskich, do automatów sprzedażowych. BWT bestmax wykorzystuje technikę High Efficiency Technology, która wpływa na lepszą jakość wody i jest wyjątkowo ekonomiczna. Dzięki BWT bestmax uzyskuje się wysokiej jakości wodę do napojów zimnych i gorących oraz do użytku w kuchni i w piekarni. System wykonuje 5-krotną filtrację, dzięki czemu można mieć gwarancję uzyskania najlepszego efektu. Wymiana filtra jest niezwykle prosta. Jest prosty w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca. Zapewnia ochronę urządzeń przed osadzaniem się chloru, cząsteczek i wapnia.

Filtrowana woda to najlepsza inwestycja we własne zdrowie, które bardzo pozytywnie odczuje domowy budżet. Warto zamontować filtr do wody i cieszyć się wodą o wspaniałej jakości, dobrym smaku, zapachu i wysokiej przejrzystości.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

Magda670Magda670

0 0

Ja takze piję wodę filtrowaną, ale wole produkty od polskich marek :) Aquaphor to rosyjska firma... albo raczej z rosyjskim kapitałem :) polecam sprawdzić od kogo się kupuje :) 11:09, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MalbajdMalbajd

0 0

Zgadzam się tutaj z poprzedniczka :) Ja także korzystam w domu z filtrów od polskiej marki Ecoperla - mam zmiękczacz wody na cały dom oraz filtr kuchenny do wody pitnej, jakość wody bajka :) Idealnie czysta, smaczna woda z kranu, a jakość urządzeń 10/10. Polecam zajrzeć sobie na ich kanał Youtube bo przekazują masę więdzy na temat filtracji wody. Bez tego nie dowiedziałabym się w ogóle jak działają takie filtry 11:11, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%