Zamknij
REKLAMA

Przeprowadzki firm do centrum Łodzi

12:52, 20.05.2019 | (.)
Skomentuj

Łódź, szczególnie w ostatnich latach stała się miastem nowych inwestycji, miastem rozwoju zarówno małych jak i dużych firm. W ścisłym centrum Łodzi powstają nowe biurowce lub inne, mniejsze przestrzenie na wynajem. Taka polityka miasta zachęca firmy zajmujące dotychczas boczne czy okołomiejskie lokalizacje do przeprowadzki w jego ścisłe centrum.

Wizerunek firmy a nowe pomieszczenia

Przeprowadzka firm z peryferii miasta do centrum niesie ze sobą z pewnością wiele korzyści. Nowa siedziba w głównej części miasta to przede wszystkim atut wizerunkowy. Przedsiębiorstwa usytuowane w eleganckich, nowoczesnych pomieszczeniach są dużo lepiej odbierane przez klientów. W obecnych czasach, ludzie pierwszorzędnie oceniają wzrokiem, a obrazy które widzą mają ogromny wpływ na ogólną ocenę danego miejsca. Wystarczy spojrzeć na media społecznościowe, które pozwalają dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów oraz umożliwiają skuteczne budowanie wizerunku firmy w sieci. Z pewnością nie zbudujemy dobrego wizerunku naszego biznesu, publikując zdjęcia zaniedbanych, niewyremontowanych, czy przestarzałych pomieszczeń. Bez wątpienia, to jak  prezentujemy firmę klientów w sieci czy w tzw. realu ma ogromne znaczenie. Jeśli więc chcesz, aby Twoja firma pozyskiwała więcej klientów, musisz zadbać o to, aby u gości, którzy ją odwiedzają powstał efekt „wow”.

Komfort pracy pracowników

Nowa siedziba firmy, to nie tylko korzyści dla klienta, to także, a może przede wszystkim korzyści dla pracowników. Jeżeli zatrudniasz wielu pracowników z miasta, to lokalizacja w centrum z pewnością ułatwi im codzienny dojazd do pracy (lepsze połączenia komunikacyjne). Poza atutem lokalizacyjnym warto zwrócić uwagę na podniesienie wygody i komfortu pracy, która w ostateczności najczęściej przekłada się na większą jej efektywność. Każdy przecież chciałby pracować w nowoczesnych, klimatyzowanych budynkach, korzystać z profesjonalnego wyposażenia, pracować w optymalnie dostosowanym i ergonomicznym miejscu.

Przeprowadzka nie na Twojej głowie!

Pewnie sam wiesz najlepiej jak bardzo skorzystałaby twoja firma na przeprowadzce do centrum Łodzi. Częstą barierą hamującą takie kluczowe działania jest sama organizacja przeprowadzki. Trudności związane z przewiezieniem i podłączeniem na nowo całej infrastruktury firmy, sprzętów, dokumentów może spędzać Ci sen z powiek. Zupełnie niesłusznie! Na łódzkim rynku przeprowadzkowym działają świetne firmy, jak np. https://fortis-przeprowadzki.pl które najpierw dostosują wycenę do Twoich możliwości i potrzeb a potem zrobią wszystko za Ciebie. Tobie pozostanie tylko ogłosić swoim pracownikom i klientom, że już niedługo czeka ich zmiana na lepsze!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%