Zamknij
REKLAMA

Wymiana szybki iPad Air 4 - co zrobić?

14.37, 16.01.2023 . Aktualizacja: 14.37, 16.01.2023
Skomentuj

Stłuczona szybka nie oznacza, że trzeba wymienić oryginalny wyświetlacz. Koszty naprawy nie muszą także dochodzić do połowy wartości sprzętu, a na wymienioną część możesz dostać gwarancję. To wszystko pod warunkiem, że wymiana szybki dokonana zostanie w profesjonalnym serwisie, który wie, jak postępować ze sprzętem Apple. 

Zbity iPad Air — czy da się go uratować?

Wymiana szybki w iPadzie jest możliwa, choć nie zawsze. Naprawę można przeprowadzić pod warunkiem, że: 

  • nie doszło do rozlania ekranu iPada, 
  • na ekranie nie pojawiły się pionowe kolorowe paski, 
  • korpus urządzenia nie uległ wygięciu, 
  • a urządzenie się włącza. 

Jeśli doszło do którejś z wymienionych sytuacji, oprócz zbitej szybki istnieje jeszcze inna usterka, która wymaga bardziej zaawansowanej naprawy lub też jest na tyle poważna, że naprawdę iPada okazuje się bezzasadna, ponieważ np. odwzorowanie kolorów przestaje być możliwe. Jeśli jednak do żadnej z tych sytuacji nie doszło, można nie tylko wymienić szybkę, lecz także zachować oryginalny wyświetlacz. Zobacz: https://repairlab.pl/blog/wymiana-zbitej-szybki-ipad-air/

Wymiana szybki w iPadzie — zlecaj świadomie

Wymiana szybki iPad Air 4 nie jest szczególnie trudna, pod warunkiem jednak, że zajmują się nią specjaliści, którzy świetnie znają specyfikę sprzętu Apple. Ważne są także same części zamienne i praca na najlepszych podzespołach. To wszystko stawia, że doświadczony serwis sprzętu Apple jest w stanie dać ci nawet 12 miesięcy gwarancji na naprawione urządzenie. Naprawa w autoryzowanym serwisie Apple może być bardzo kosztowna. Nie oznacza to jednak, że lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług pierwszego serwisu elektroniki. Wyświetlacz Apple ma swoją specyfikę, konstrukcja iPada nie jest taka sama jak pozostałych dostępnych na rynku tabletów, warto więc poszukać specjalistów, którzy mają jednak odpowiednio dużą wiedzę na temat sprzętu Apple. Dzięki temu na naprawę nie będziesz musiał czekać tygodniami. Jej cena nadal może być atrakcyjna, ale wybór specjalistów od Apple daje nadzieję, że szybsze, bardziej profesjonalne i dokładne wykonanie serwisu. To właśnie doświadczeni specjaliści od iPadów czy iPhone potrafią wymienić szybkę, nie dokonując jednocześnie wymiany wyświetlacza, dzięki czemu nie tylko redukują koszty, ale i pozostawiają w sprzęcie oryginalną część, jakże istotną dla funkcjonowania całego sprzętu. 

Wymiana szybki iPad Air 4 generacji i starsze

Naprawy iPada 1., 2., 3. czy nawet 4. generacji można dokonać w stosunkowo krótkim czasie. Ważne jednak, aby serwis ten wykonał punkt, w którym pracują specjaliści z odpowiednim doświadczeniem. W tym kontekście szczególnie ważna jest przede wszystkim praktyczna znajomość specyfiki sprzętu marki Apple, która pracuje na innych podzespołach i konkretnych rozwiązaniach niż pozostałe, popularne na rynku marki elektroniki. Na szczęście dzisiaj tak doświadczone serwisy jak RepairLab umożliwiają naprawę wysyłkową. Przekazujesz uszkodzony sprzęt kurierowi, on przewozi go do serwisu, z którego w przypadku zbitej szybki wrócić powinien w ciągu pięciu dni. Dzięki temu często w mniej niż tydzień możesz naprawić swój sprzęt za rozsądną kwotę i zyskać pewność, że posłuży ci on dłuższy czas. Na naprawionego iPada po stłuczeniu szybki tacy doświadczeni specjaliści dają rok gwarancji. To tylko świadczy o pewności, jaką w stosunku do własnej pracy mają specjaliści. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku połączenie wiedzy, doświadczenia serwisantów oraz najwyższej jakości części zamiennych. Dzięki temu twój iPad może ci posłużyć jeszcze naprawdę długo.

 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%