Zamknij
REKLAMA

Co zrobić, aby wzmocnić erekcję i usztywnić członka?

18.06, 30.12.2021 m Aktualizacja: 18.07, 30.12.2021
Skomentuj

Jak wzmocnić erekcję? To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn - problemy z potencją są niestety bardzo powszechne. Jednym ze sposobów na poprawę swoich funkcji seksualnych jest sięgnięcie po specjalne suplementy diety dedykowane dla panów. Co warto o nich wiedzieć?

Niepełna erekcja lub jej całkowity brak to problem, który dotyka nie tylko mężczyzn w starszym wieku - coraz częściej na niską sprawność seksualną narzekają również osoby po 20. roku życia. Dla wielu z nich jest to bardzo niepokojący sygnał powodujący obniżenie jakości życia seksualnego i wiążący się z dużymi kompleksami. W żadnym przypadku nie powinno się ignorować zaburzeń erekcji - dostępne są liczne sposoby na poradzenie sobie z tym problemem, dzięki którym można szybko wrócić do formy.

Problemy z erekcją - przyczyny

Zaburzenia erekcji mogą mieć różny charakter - niektórzy mężczyźni mają od czasu do czasu problem z osiągnięciem pełnego wzwodu, inni na co dzień zmagają się ze znacznym obniżeniem sprawności seksualnej. Wielu panów spotyka też przedwczesny wytrysk, który często uniemożliwia zaspokojenie partnerki i jest źródłem kompleksów na tym polu. Ze wszystkimi przypadłościami tego typu można walczyć, jednak w pierwszej kolejności warto poznać ich przyczyny - istnieje bowiem wiele powodów problemów z erekcją. Jakie są najważniejsze z nich?

 • Niski poziom testosteronu - testosteron jest głównym hormonem płciowym u panów, odpowiadającym m.in. za ich sprawność seksualną; kiedy w organizmie obniża się jego poziom, mogą pojawić się problemy z erekcją. To właśnie ta przyczyna stanowi podstawowy powód niższej sprawności seksualnej u osób po 50. roku życia, ponieważ z wiekiem znacznie spada produkcja testosteronu. Problemy z gospodarką hormonalną mogą jednak pojawić się także u młodszych mężczyzn.
 • Niska aktywność fizyczna na co dzień - siedzący tryb życia ma negatywny wpływ na cały organizm, a osoby rezygnujące z regularnego ćwiczenia odczuwają słabą kondycję ciała na wiele sposobów. Problemy z potencją mogą wynikać właśnie ze zbyt małej aktywności fizycznej, dlatego najlepiej zdecydować się na trening przynajmniej 2-3 razy w tygodniu.
 • Niezdrowa dieta - ciało potrzebuje zróżnicowanej diety, by mogło poprawnie funkcjonować - dotyczy to również funkcji seksualnych. Jadłospis pełen wysoko przetworzonych produktów lub dań typu fast food, w którym brakuje zdrowych źródeł cennych makro- i mikroskładników, nie sprzyja zadowalającemu życiu seksualnemu.
 • Męskie choroby - zaburzenia erekcji mogą być też wynikiem niektórych chorób, szczególnie tych uderzających w pracę układu krwionośnego. Negatywny wpływ na potencję ma nadciśnienie tętnicze krwi, miażdżyca, hipercholesterolemia i choroba wieńcowa, dużą przeszkodę stanowi również cukrzyca i przypadłości związane z tarczycą. Za problemy mogą odpowiadać też typowe choroby męskie dotykające prostaty.
 • Nadużywanie alkoholu i tytoniu - używki również przyczyniają się do osłabienia funkcji seksualnych, a ich regularne spożywanie skutkuje niską potencją.
 • Słabe mięśnie kegla - ten problem dotyczy przede wszystkim panów zmagających się z przedwczesnym wytryskiem. Aby go rozwiązać, najlepiej postawić na ćwiczenia mięśni kegla, dzięki którym można skutecznie wstrzymać ejakulację i przedłużyć stosunek.
 • Długotrwały stres - częstym powodem zaburzeń erekcji jest też stres powodowany np. przez problemy w pracy, trudności finansowe czy nierozwiązane konflikty w związku.
 • Niska samoocena, złe samopoczucie, depresja - problemy natury psychicznej również skutecznie uniemożliwiają prowadzenie satysfakcjonującego życia seksualnego.
 • Przyjmowanie niektórych leków - stosowanie antydepresantów oraz wielu innych leków może mieć negatywny wpływ na czynności seksualne u mężczyzn.
 • Presja związana ze staraniem się o potomstwo - ciąża i dziecko to ważny temat, który jest stresujący dla obojga przyszłych rodziców; często zdarza się, że panowie odczuwają silną presję związaną z dążeniem do zapłodnienia, przez co mogą mieć problem z osiągnięciem pełnego wzwodu podczas stosunku.

Najlepsze sposoby na wzmocnienie erekcji

Jak można poprawić swoją erekcję? Istnieje wiele metod, po które warto sięgnąć, nawet jeśli problemy na tym polu pojawiają się jedynie od czasu do czasu. Niektóre pomagają doraźnie, umożliwiając uzyskanie wzwodu przed stosunkiem, inne działają długofalowo, stopniowo prowadząc do poprawy potencji. Które sposoby są najlepsze?

 • Tabletki na potencję bez recepty - naturalne tabletki są zazwyczaj bardzo skuteczne ze względu na wykorzystanie mieszanki składników oddziałujących na różne przyczyny problemów z potencją. Dzięki temu kompleksowo pomagają wzmocnić funkcje seksualne mężczyzn. Wybierając skuteczne produkty, warto korzystać z niezależnych rankingów, tj.: https://sferaintymna.pl/tabletki-na-potencje/.
 • Zioła na potencję - medycyna naturalna również ma wiele do zaoferowania, dlatego zwolennicy tradycyjnych metod mogą sięgnąć po takie zioła, jak żeń-szeń, korzeń maca czy palma sabałowa.
 • Zwiększenie aktywności fizycznej - nie tylko trening na siłowni, ale również ogólne dodanie zdrowego ruchu w ciągu dnia, np. w formie spacerów, może poprawić życie seksualne.
 • Zdrowe odżywianie - warto zadbać o to, by w diecie dostarczać sobie odpowiedniej ilości białka, węglowodanów i tłuszczów, uzupełnionych o cenne witaminy i minerały. Najlepiej znacznie ograniczyć niezdrową żywność, negatywnie oddziałującą nie tylko na potencję, ale i na płodność. Dieta powinna opierać się o takie produkty, jak chude mięso, ryby, nabiał, roślinne oleje, warzywa, owoce, orzechy, kasze czy pieczywo pełnoziarniste.
 • Zdrowy tryb życia - problemy z erekcją są często przyczyną przemęczenia organizmu - z tego względu warto zadbać o wysypianie się i ograniczyć używki.
 • Ćwiczenia mięśni kegla - dzięki mocnym mięśniom kegla można nie tylko przedłużyć stosunek, ale także poprawić siłę swoich erekcji, dlatego najlepiej zdecydować się na regularne ćwiczenia.
 • Sięgnięcie po pomoc specjalistów - warto pamiętać, że przy poważnych, długotrwałych zaburzeniach erekcji koniecznym może być zwrócenie się do lekarza. Zleci on dodatkowe badania, które wykluczą poważne choroby związane z układem sercowo-naczyniowym, a także ustali przyczynę problemu i zaproponuje odpowiednie leczenie. Warto udać się do specjalisty także w sytuacji, kiedy bierze się leki mogące osłabiać wzwód - często okazuje się, że można dobrać inne środki, które nie będą miały negatywnego wpływu na potencję.
 • Pompki do penisa - do najpopularniejszych doraźnych sposobów na mocny wzwód są pompki do penisa, czyli specjalne urządzenia, wywołujące erekcję w mechaniczny sposób. Składają się z cylindra i pompki, dzięki którym wytwarza się podciśnienie powodujące napływ krwi do penisa i jego nabrzmienie. Pompki są polecane dla panów w różnym wieku, ale stanowią tylko chwilowe rozwiązanie problemu, umożliwiając seks nawet przy poważnych problemach z erekcją.
(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (4)

TairawTairaw

0 0

Zdecydowanie należy:
1) Dużo pić, najlepiej nalewki Bumeranga.
2) Do minimum ograniczać kontakty z toksycznymi ludźmi, zło złem zwyciężać.
3) Zawsze chodzić w pasie Halida, spokój ducha jest ważny.
4) Nie stosować żadnych pompek, lepszy jest pysk kozy.
5) Jeść dużo mięsa z kotów.
6) Palić tylko towar klasy premium.
7) Dużo się modlić i kąpać w przeręblach.
8) Nie oglądać kur.wizji, TVN-u, tel.Trwam, ani nie czytać KCI(grozi impotencją).
9) Słuchać dużo Biblijnego Radia ŚWIATŁOŚĆ I NIENAWIŚĆ oraz prof. Nowaka Roberta( nie Andrzeja).
10) Nie odpowiadać ,,Dzień dobry'' Migotce, Starej Krowie, Holeckiej, Lichockiej i Lempart.
11) Kłaniać się w pas Awrukowi, Panu Bukowiczowi, Pani Oli i Peli oraz Policji, Straży miejskiej nie.
12) Po prostu ŻYĆ całymi trzewiami, na gnomów nie zwracać uwagi, a *%#)!& i złodziei tępić.
13) Na okrągło sobie śpiewać:
Pewien stary Mormon
Miał schorzały hormon
Nie wiem, czemu miał schorzały
Ale może od gorzały
Reszta w zgodzie z normą
Chcesz być zdrowy
Starań dołóż
Nie pij nie jedz nie cudzołóż
Nie pożądaj nie podglądaj
Kochaj bliźnich i tak dalej
A najlepiej nie żyj wcale
A najlepiej nie żyj wcale
Miała dama z Ustki
Bruzdki koło trzustki
A kobyła miała bruzdy
Gdzieś tak w okolicy uzdy
Są gusta i gustki
Chcesz być zdrowy
Starań dołóż
Nie pij nie jedz nie cudzołóż
Nie pożądaj nie podglądaj
Kochaj bliźnich i tak dalej .........
👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
________________________________________________________________________________________________
Będzie dobrze, albo jeszcze gorzej, czego wszystkim życzy na rok 2022 klub WNZK PD!!!!!!!!!!
11:23, 02.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kozakoza

0 0

k.ombajn o.brabiający z.ębami a.nalogowo 21:32, 02.01.2022


MigotkaMigotka

0 0

Szła dziewczynka bardzo mała przez ciemny las
Czerwony kapturek miała, czerwony pas
A za pasem kolta, w małej rączce sporta
Do babuni szła uderzyć sobie w gaz
Ptaszki w górze przelatują i szumi bór
A motylki podśpiewują i nie ma chmur
Słonko raźno świeci, w górze bocian leci
I żubrówką się opija stary żubr

Łabudibu, łabudibu, siabudidaj
Łabudibu, łabudibu, siabudidaj
Słonko raźno świeci, w górze bocian leci
I żubrówką się opija stary żubr

Wtem zza krzaka wilk wyskoczył i krzyczy, "Stój!"
Lecz za chwilę krwią się broczył kudłaty zbój
A dziewczynka mała broń repetowała
Poprawiała zakurzony ludowy strój

Z tej piosenki morał taki wynika nam
Nie zaczepiaj małych dziewcząt, gdy jesteś sam
Bo dziewczynki małe są tak bardzo śmiałe
Że czasami mogą zrobić krzywdę wam

Łabudibu, łabudibu, siabudidaj
Łabudibu, łabudibu, siabudidaj
Bo dziewczynki małe są tak bardzo śmiałe
Że czasami mogą zrobić krzywdę wam...
<><><><><><><><><><><><><><><><><>
Jeszcze Polska nie zginęła
póki kura w garnku.
Jak się kura ugotuje
zjemy po kawałku.

Wpadła gruszka do fartuszka
a za gruszką dwa jabłuszka,
a śliweczka wpaść nie chciała
bo śliweczka się *%#)!& przedszkole na stole dwa jabole
A dzieci pod ławką sztachają się trawką
A pani od rana chodzi *%#)!& ścieżką przez ogródek
idzie sobie Tairaw-ludek
"dokąd idziesz mój malutki?"
"Wódki, córva, szukam wódki!"

Ach, śpij, bo nocą
wszystkie pluskwy się na ścianie grzmocą
a jak wstanę, wezmę trep,
przypier**lę pluskwie w łeb
to popłynie czarna krew...

Oj będzie się działo...! Oj będzie się działo...!

Oj będzie będzie kolęda
I u nas i wszędzie
Oj będzie będzie kolęda

Serca uleczy
Zapłonie od świeczek
Nim dzień ten przeminie
Kolęda popłynie przez świat

Potem w mig się zje
Baby dwie
Co rosły pod pierzyną
By mieć smak
Pulchne baby dwie
Z makutry z makutry
Można by i do jutra
Rąbać mak rąbać mak

A pod choinką łeb schyla w dół
Otarty z kurzu osioł i wół
Kot ślepia mruży i pyszni się stół
Biały stół

Jeszcze jemioła jemioła
Zaśmiała się u stoła
Więc się zda pod nią gęby dać
Jezusie Jezusie
Trza plamy na obrusie prać

Aż kolęda ścichnie bo
Święta święta i już po
I już po... ------ Odpowiadajcie wszystkim ,,Dzień dobry''... Dziwoląga Tairawa nie słuchajcie...
Omijajcie PGRy tam roboty od cholery - tak się śpiewało za ś.p. przeklętej komuny.

Rewolucji nie będzie, ale nastrój społeczny władzę zmiecie...
https://www.youtube.com/watch?v=JsFmY7VAU1Q
23:04, 02.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TairawTairaw

0 0

Jednak zło trzeba tępić jeszcze gorszym złem, czyli dobrem !!! Natomiast jakakolwiek erekcja
z Migotką jest tak samo możliwa jak wygięcie SS/mańskiego hełmu do góry członkiem !!!!!!!!!!!
P.s. Muszę się gdzieś zaszyć, bo inaczej ona mnie wykończy, a za komuny to ,,uny" miały tyle
roboty, że biegali z pustymi taczkami bo nie mieli czasu ich załadować !!! Pa !!! 08:04, 03.01.2022


0%