Zamknij
REKLAMA

Fundacja dla Szczeniąt Judyta potrzebuje Waszego wsparcia. Przekaż 1%

08.16, 13.01.2021 Ogłoszenie Aktualizacja: 08.49, 18.01.2021
REKLAMA

Fundacja dla Szczeniąt Judyta to organizacja non profit, której celem jest niesienie pomocy psim dzieciom. Fundacja prowadzi JUDYTOWO – pierwszy w Polsce tego typu ośrodek dla szczeniąt, bezpieczny azyl i przepustka do normalnego życia.

Pod naszą opiekę trafiają szczenięta porzucone, chore, skrzywdzone, po wypadkach, zabierane z rowów, pól i ulic – często z matkami. Leczymy je, przygotowujemy do adopcji i znajdujemy dla nich dobre, świadome podejmowanej odpowiedzialności, kochające domy. Oprócz maluchów, które wymagają „standardowej pomocy”, takiej jak odrobaczenie, odkarmienie, szczepienia, ratujemy również te szczególne, nazywane przez nas „niepełnosprytkami”. Są to psiaki o różnym stopniu niepełnosprawności.

Robimy co w naszej mocy, by mimo wszystko mogły normalnie żyć. Takich smyków jest u nas sporo. Po operacjach, rehabilitacjach i innych skomplikowanych zabiegach leczniczych chodzą „koślawo”, poruszają się na wózeczkach i… są szczęśliwe!

Dla nich wszystkich, zapomnianych, niechcianych, sprowadzonych na świat przez ludzką ignorancję, zbudowaliśmy JUDYTOWO – pierwszy w Polsce tego typu ośrodek dla szczeniąt, bezpieczny azyl i przepustka do normalnego życia.

Dołącz do nas! Obserwuj nasze starania! Razem ratujmy brzdące, które bez naszej pomocy nie mają szans na przetrwanie.

WKRÓTCE ROZLICZENIE PIT, PAMIĘTAJ TWÓJ 1% MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE

ZACHĘCAMY TEŻ DO SYSTEMATYCZNEGO WSPARCIA

 

Fundacja dla Szczeniąt Judyta KRS 0000672078

Nowy Białynin 43

96-513 Nowa Sucha

Bank Millenium

22 1160 2202 0000 0003 2388 6706

BIGBPLPW

PayPal: [email protected]

ZASADY ADOPCJI W FUNDACJI JUDYTA

Chcesz adoptować psiaka? Nic trudnego. Oto jak wyglądają nasze procedury adopcyjne:

1. ZADZWOŃ do Pani Kasi pod numer: 570897899

Nie pisz, zadzwoń - to bardzo istotne :). Podstawą w procesie adopcyjnym jest wstępna rozmowa :). Traktujemy ją bardzo poważnie i Ciebie też o to prosimy.

2. WIZYTA PRZEDADOPCYJNA - jeśli wstępna rozmowa przebiegnie pomyślnie, poprosimy Cię o przyjęcie wolontariusza na wizycie przedadopcyjnej. Wizyty odbywają się w Twoim domu i zawsze prosimy, aby w spotkaniu uczestniczyli wszyscy domownicy. Czemu służy wizyta? Poznaniu Ciebie i Twoich bliskich, wskazaniu elementów które potencjalnie mogą być niebezpieczne dla psiego dziecka, ale także pomocy Tobie - jeśli więc masz pytania, chcesz uzupełnić wiedzę - wolontariusz będzie Ci służył radą.

3. OSOBISTY PRZYJAZD PO PSIAKA - jeśli wizyta zakończy się pozytywnie, zaprosimy Cię do przyjazdu do nas w umówionym terminie. To ostatni punkt procedury. Osobiste spotkanie z psiakiem jest najważniejsze. Jeśli na miejscu wszystko przebiegnie dobrze, będziesz mógł podpisać umowę adopcyjną i zabrać pupila do domu

(Ogłoszenie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%