Zamknij
REKLAMA

Dziś Światowy Dzień Zwierząt. Mam serce dla psów i kotów

12:24, 04.10.2017 | Redaktor
Skomentuj
REKLAMA

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt rusza akcja „Mam serce dla psów i kotów”. Internauci, dzięki kilku kliknięciom na stronie milionposilkow.pl, mogą do końca października podarować bezdomnym czworonogom aż milion pożywnych posiłków!

W ramach akcji „Mam serce dla psów i kotów” miłośnicy zwierząt mogą codziennie przekazywać czworonogom miski pełne odżywczego jedzenia. Każdy chętny może zagłosować na jedno z 22 schronisk poprzez stronę internetową www.milionposilkow.pl. Zaledwie kilka kliknięć myszką może sprawić, że pies lub kot z danego schroniska dostanie smakowity i pożywny posiłek w postaci kompletnej i zbilansowanej porcji Whiskas® lub Pedigree®.

– Cieszę się, że poprzez nasze marki Pedigree® i Whiskas®, w trudnym jesienno-zimowym okresie możemy zachęcać konsumentów i wspólnie z nimi pomagać zwierzakom – mówi Marianna Gajdus, brand manager w Mars Polska. – W przypadku zwierząt przebywających w schroniskach, każdy gest, nawet najdrobniejszy, może zmienić ich świat na trochę lepszy – dodaje.

Akcja potrwa do 31 października 2017 roku. Co ważne, głosować może każdy – codziennie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na stałe włączyć się do akcji. Swoje zaangażowanie w pomoc czworonogom można okazać także na FB. Na profilach Pedigree® i Whiskas® dostępna jest nakładka na zdjęcie profilowe, dzięki której można podkreślić swój udział w akcji i zachęcić znajomych do wspólnej pomocy psom i kotom.

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA