Zamknij

Kierowca kat. CE, D

Nr oferty: StPr/19/1018Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rzeczna 2, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: przewóz osób na budowę, przewóz materiałów budowlanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 5)
      Uprawnienia:
      • kurs operator koparko-ładowarki kl. III (wszystie typy)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne Mavex Michalski
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Rzeczna 2, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Filipiak
        Numer telefonu: 24--254-88-44
        E-mail: biuro@mavex.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Prace remontowe,przewóz towarów,drobne naprawy,prace fizyczne, załadunek i rozładunek towarów.
        StPr/19/1039
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Proste prace pomocnicze związane z pracą przy produkcji i obróbce wyrobów mięsnych.
        StPr/19/1040
        data rozpoczęcia pracy od 07.10.2019

        Prace związane z pracą przy produkcji i obróbce mięsa,obsługiwanie i nadzorowanie maszyn produkcyjnych.
        StPr/19/1041
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Prace związane z ubojem i obróbką mięsa.
        StPr/19/1042

        Prace związane z rozbiorem i obróbką mięsa.
        StPr/19/1043

        Proste prace produkcyjne,pakowanie wyrobów mięsnych.
        StPr/19/1045

        Obsługa urządzenia do smażenia frytek. Przyjmowanie zamówień,wydawanie zamówień.
        StPr/19/1026
        data rozpoczęcia pracy od 27.09.2019

        Obsługa klienta,stylizacja paznokci.
        StPr/19/1027
        data rozpoczęcia pracy od 13.09.2019

        Obsługa klienta,stylizacja rzęs.
        StPr/19/1029

        Montaż urządzeń i instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych.
        StPr/19/1034
        wynagrodzenie od 18 - 23 PLN