Zamknij

Sprzątacz/ka

Nr oferty: StPr/20/0352Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lotnicza 1, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Sprzątanie biur, korytarzy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 30
Data rozpoczęcia: 18.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 1 950 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KOR-BUD ALBERT BUDZIŃSKI
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Rudzicka 10, 62-510 Wola Podłężna, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Albert Budziński
    Numer telefonu: 536-183-207
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV-kontakt wyłącznie telefoniczny AZ
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Proste prace produkcyjne, obsługa szlifierki.
    1/5/2020
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2020
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    Sprzedaz, obdsługa klienta, prace porządkowe, magazynowe, prace przy komputerze
    StPr/20/0363
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Prowadzenie procesów chemicznych syntezy (ekstarakcj), analizowanie przyczyn zakłóceń technologicznych i dzaiałania zapobiegawcze, ciągłe doskonalenie systemu 6NP.
    StPr/20/0361
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,prowadzenie zapisów z przebiegu procesu technologicznego.
    StPr/20/0362
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Sprzątanie biur, korytarzy.
    StPr/20/0359
    data rozpoczęcia pracy od 18.05.2020
    wynagrodzenie od od 1 950 PLN

    -organizacja pracy zespołu (ok. 35 pracowników serwisu sprzątającego) na terenie zakładu mięsnego -nadzór nad wysoką jakością realizowanych usług (MYCIEM I DEZYNFEKCJĄ MASZYN I URZĄDZEŃ W ZAKŁADACH MIĘSNYCH) -prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu prawidłowych technik sprzątania -współpraca z kierownikiem obiektu
    StPr/20/0358
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    StPr/20/0352
    data rozpoczęcia pracy od 18.06.2020

    Praca na stanowisku fizjoterapeuty, kinezyterapeuty,dokumentacja medyczna.
    StPr/20/0345
    data rozpoczęcia pracy od 11.05.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,przestrzeganie norm i standardów obowiązujących w firmie,właściwa obsługa maszyn i urządzeń.
    StPr/20/0321
    data rozpoczęcia pracy od 30.04.2020

    Bieżąca kontrola stanu technicznego obiektów firmy,wykonywanie drobnych napraw budowlanych oraz instalacyjnych,obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem stacji uzdatniania wody,stacji pomp,kontrola kotłowni wodnych i parowych.
    StPr/20/0322