Zamknij

pracownik do pakowania produkcji mięsnej (Kutno)

Nr oferty: StPr/22/11645Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Intermodalna 8, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: .
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Pakowacz ręczny
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [email protected]
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FOLGA SPÓŁKA AKCYJNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bitwy Warszawskiej 1920 23, 02-840 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowi
      Osoba do kontaktu: IGA IDZIKOWSKA
      Numer telefonu: 725151040
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Gotowanie potraw kuchni indyjskiej.
      StPr/22/1102
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2023
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - sprzątanie pomieszczeń biurowych, części wspólnych, pomieszczeń socjalnych, sanitariów - odkurzanie, mycie podłóg, wyrzucanie śmieci
      StPr/22/6891
      data rozpoczęcia pracy od 05.12.2022
      wynagrodzenie od od 2 260 PLN

      Prace przy produkcji wyrobów z mięsa wieprzowego.
      StPr/22/1101
      data rozpoczęcia pracy od 15.12.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Podłączanie maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych. Przegląd rozdzielni niskiego i średniego napięcia. Naprawy, przeglądy okresowe maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych.
      StPr/22/1096
      wynagrodzenie od od 2 050 PLN

      Prace przy produkcji produktów żywnościowych,dźwiganie ciężarów przekraczających 20 kg (brak przeciwskazań zdrowotnych do podnoszenia towarów o takiej masie oraz brak przeciwskazań do pracy stojącej).
      StPr/22/1095

      Transport pasażerów, realizacja zleceń na przewóz osób prywatnych i firm współpracujących.
      StPr/22/1098
      data rozpoczęcia pracy od 18.12.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i sanitarnych.
      StPr/22/1094
      data rozpoczęcia pracy od 12.12.2022

      StPr/22/1093
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022

      czyszczenie jelit, w tym ich przelewnie, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie i kalibracja (sortowanie) osłonek naturalnych na wyroby wędliniarskie
      StPr/22/1087
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      Obsługa klienta,sprzedaż,dbanie o ekspozycję.
      StPr/22/1092
      data rozpoczęcia pracy od 06.12.2022