Zamknij

Operator maszyn

Nr oferty: StPr/22/0813Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wschodnia 4, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn-prasa krawędziowa,dziurkarka,laser.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
      Wymagania pożądane
      • średnie zawodowe, techniczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: uprawnienia na wózki widłowe,suwnice
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "LIBNER POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wschodnia 4, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Jolanta Kamińska
        Numer telefonu: 024-357-90-00
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV-wysyłać na adres email pracodawcy
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Utrzymanie czystości biur, pomieszczeń socjalnych itd.
        StPr/22/0993
        data rozpoczęcia pracy od 10.10.2022
        wynagrodzenie od od 2 482 PLN

        Prace związane z produkcją i obróbką i mięsa.
        StPr/22/0992
        data rozpoczęcia pracy od 14.10.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        odpowiada za rozbieranie na części półtusz wieprzowych oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą pił; wykrawanie za pomocą różnych rodzajów noży oraz elementów zasadniczych z przeznaczeniem na mięsa drobne oraz do produkcji wędlin, konserw; ostrzenie i konserwowanie narzędzi stosowanych przy rozbiorze i wykrawaniu (piły, noże); zdejmowanie tuszki z choinki, skrobaczce dwunożnej; wykrawanie kości golonkowych za pomocą noża ręcznego poprzez odsłonięcie mięśni golonkowych, odbłanianie mięśni; wycinanie mostka; odcięcie podgardla; wycinanie żeber; piłowanie żeber.
        StPr/22/0990
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2022

        Montaż drzwi, okien, bram garażowych.
        StPr/22/0981
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022

        Wspomaganie procesów planowania produkcji rowerów w oparciu o zamówienia klientów, prognozy sprzedaży i inne. Cenerowanie, modyfikowanie, akceptacja zleceń produkcyjnych w systemie ERP. Współprawca z działem zaopatrzenia odnośnie dostaw komponentów oraz z innymi działami firmy.
        StPr/22/0975
        data rozpoczęcia pracy od 23.09.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Obsługa maszyn, przestrzeganie przepisów BHP, efektywna praca w zespole, sumienne wykonywanie zadań
        16/9/2022
        data rozpoczęcia pracy od 26.09.2022
        wynagrodzenie od od 4 250 PLN

        Prace sprzętem na budowie.
        StPr/22/0963
        data rozpoczęcia pracy od 19.09.2022
        wynagrodzenie od od 6 000 do 6 500 PLN

        StPr/22/11645
        data rozpoczęcia pracy od 20.09.2022
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        Współpraca z halą produkcyjną, pobieranie i zabezpieczanie próbek do badań, archiwizacja wyników badań substancji chemicznych, kart charakterystyki oraz etykiet, kontrola oznaczeń na etykietach, współpraca ze specjalistą ds. jakości.
        StPr/22/0950
        data rozpoczęcia pracy od 03.10.2022
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        Utrzymanie czystości wokół obiektu
        StPr/22/0949