Zamknij
REKLAMA

Uczniowie z Kutna i Niemiec wspólnie o zapobieganiu wypadkom śmiertelnym

13:41, 21.09.2021 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 16 - 22 września br. we wszystkich europejskich krajach obchodzony jest Europejski Tydzień Mobilności, w ramach którego zaplanowano 21 września akcję pod nazwą ROAD SAFETY DAYS. Tego dnia asp.szt. Jacek Czerniawski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poprowadził prelekcję z uczniami z Kutna i Niemiec.

Działania te ukierunkowane zostały na zapobieganie zdarzeniom na drodze, przede wszystkim wypadkom śmiertelnym. W akcję włączyli się również policjanci z kutnowskiej komendy działając nie tylko prewencyjnie na drogach ale również prowadząc działania edukacyjne wśród młodzieży.

21 września 2021 roku  oprócz działań prewencyjnych na drodze policjanci z kutnowskiej komendy uczestniczyli także w spotkaniach edukacyjno-profilaktycznych na terenie I LO im. Gen J. H. Dąbrowskiego. Tego dnia szkoła gościła u siebie młodzież z Niemiec w związku z wymianą polsko-niemiecką oraz organizowała rajd rowerowy. To doskonała okazja aby zapoznać młodzież z przepisami ruchu drogowego i wyczulić na najważniejsze aspekty dotyczące bezpieczeństwa na drodze. 

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%